KUBOTA MARKASI...

Ynt: KUBOTA MARKASI...

new hollandı öven arkadaşa soruyorum... madem bu kadar iyi traktör sağlam traktörde neden 3 yılda bir yenileme gereği duyuyosunuz?? dünya gelişiyo piyasalar değişiyo yeni markalar bilinenlere boynuz kulağı geçer misali farklar atmakta. sizin bindiğiniz new holland lar youtube de izlediğiniz 85 td ler değil dikkatinizi çekerim. motoru dahil parça parça elle toplanıp insanların ellerinde anahtarlarla gezdiği atölyelerde toplanmakta. kubota dediğiniz firma ise tamamen japon ve ürünlerin tamamı japonya da seri bantta üretilip anahtarları dahil üzerine japonyada yüklenip hatta rodahları dahil yapıldıktan sonra gemiler ile hazır durumda türkiyeye sunulmaktadur. 500 saatte yağ atan duman dumana giden arka takımı dağalmış ne newhollan lar var. diyceksiniz ki olsun hemen yapılıyo parçası var kubotanın nerde servisi bayisi... biz 1 ay olmadı dahha alalı kubota m40 serisinden aldık. bize verilen garanti 5 yıl sınırsız saat full garanti... lastiğin biri inikti şişirmeye bile geldiler inanmazsınız. yedek parça garantisi ise 2 gün. 2 gün içinde parça bulunup getirilemezse motor eski haline döndürülemezse bayi hemen onu alıp yerine 0 kubota koyma garantisini verdi. yakıt emsallerıne göre %30 dan fazla az buna rağmen güç kuvvet emsallarinden bi o kadar yüksek. td 85 dediğiniz traktör motorda 85 tir tekerlekte 67 dir desem gülersiniz. kuubotanın tüm değerleri tekerlektedir. m 7040 tekerleğe 73 hp güç verir... kaldıkı motora binmenizi tavsiye ederim 2011 taksi ile aynı konfor aynı görüş ve rahatlık. bunuda kubota alıp kullananlar bilir ciddiye almayanlara komik gelebilir. kaldıkı new holland lar bildiğğim kadarıyla sadece opet ten mazot koymaktadır bunun dışında bi mazotta sorun çıktığında servis pomba ve bi çok elemanı garanti dışı eder başına gelen vardır. kubotada böyle bi sorun yok her mazotu koyun yaksın. mazotta su bile olsun gövdedeki organ onu süzer ve atar içiniz rahat olsun. herkezin kullanım şartı kullanım yeri farklı olabilir bu yüzden aldığı alacağı motorda farklı olabilir. ama şunuda unutmayın siz yerliden vazgeçmezsiniz diye sizin traktörünüz sadece size en iyidir. dünyada ise MİTSUBİSHİ SUZUKİ TOYOTA MARUBANİ KOMATSU KUBOTA HYUNDAİ KİA KAWASAKİ gibi firmalar hakimdir.

Ynt: KUBOTA MARKASI...

geçen bizim yakınlarda bir tane kubato gördüm ilaç atıyordu.kubato güze olabilir.güzelde ama işte insan 2.elini yedek parçasını servisini vs soruyor.kioto gerçegi var.kimse kötü demez ama yaygınlaşmadan insan almaya korkuyor. ben ilk piyada adı duyuldugunda veya bu sitede 5 7 yıl garanti vermeleri gerek demiştim.olmalıda eger varsa güzel demektir.