kubota sorgun tanıtım videosu....

Ynt: kubota sorgun tanıtım videosu....

hal hatır sormak için bir gün Galip beyi aradım (gen müd yardımcısı ) Yozgatlı bu arakadaşlarada varmış neyse telefonu bir merhaba demek için aldık anlata anlata adam bayiliği aldı bizde internetten yardım ediyoz ...ne herhangi bir çıkarım nede beklentim var ....

guzel olmuş ellerine sağlık ama tüm marifetlerini saymamışsın :) hidrolik kapasitesini iç mekanını klimasını telescobik aynaları ayarlanabilir direksiyon hidrolik shutle ı birde sen shutle levye diye yazmışsın o tdlerdeki manuel levye oluyor.. bu hidrolik geçişli oldugunu belirtseydin keske.. artı frenler v.s. :) en guzel özelliği düz pompasından da söz edebilirdin her tur yakıtı yakabildiginden v.s.

yavaş yavaş anlatacağım bu videoda bir kaçını diğerinde bir kaçını gibi ...
ceya023 link=topic=54149.msg570299#msg570299 date=1332922410' Alıntı:
guzel olmuş ellerine sağlık ama tüm marifetlerini saymamışsın :) hidrolik kapasitesini iç mekanını klimasını telescobik aynaları ayarlanabilir direksiyon hidrolik shutle ı birde sen shutle levye diye yazmışsın o tdlerdeki manuel levye oluyor.. bu hidrolik geçişli oldugunu belirtseydin keske.. artı frenler v.s. :) en guzel özelliği düz pompasından da söz edebilirdin her tur yakıtı yakabildiginden v.s.

kubotanın bayilerinde çok esnaf adamlarda var ... tabi birazda zaman gerekecek özveri ve çabada önemli tabi
keykubat link=topic=54149.msg570288#msg570288 date=1332915893' Alıntı:
güzel video olmuş 3 üncü dakikadaki resimler senin traktörün galiba
kubota bayileri senin kadar çaba sarfetse kubo eminim daha fazla satar.

mustafagursacli link=topic=54149.msg570302#msg570302 date=1332923033' Alıntı:
kubotanın bayilerinde çok esnaf adamlarda var ... tabi birazda zaman gerekecek özveri ve çabada önemli tabi

ali beyle az önce tanıştık çok guzel temiz bi esnaf inşallah bol kazançlı olur bayisi..

önce bütünü anlatıp sonrada diğer videolarda ayrıntıları anlatsanız daha verimli olmaz mıydı? gerçi yavuz noksan bıraktığın yerleri tamamlamış gibi ancak belki yinede anlatılacak yönleride vardır.
mustafagursacli link=topic=54149.msg570300#msg570300 date=1332922647' Alıntı:
yavaş yavaş anlatacağım bu videoda bir kaçını diğerinde bir kaçını gibi ...

SALİM link=topic=54149.msg570308#msg570308 date=1332924499' Alıntı:
önce bütünü anlatıp sonrada diğer videolarda ayrıntıları anlatsanız daha verimli olmaz mıydı? gerçi yavuz noksan bıraktığın yerleri tamamlamış gibi ancak belki yinede anlatılacak yönleride vardır.
tavsiyeleriniz için teşekkürler...
ceya023 link=topic=54149.msg570304#msg570304 date=1332923758' Alıntı:
ali beyle az önce tanıştık çok guzel temiz bi esnaf inşallah bol kazançlı olur bayisi..
gerçekten öyle ...