KUBOTA TRAKTÖRLERİ LİSTE FİYATLARI

Ynt: KUBOTA TRAKTÖRLERİ LİSTE FİYATLARI

wan7ed link=topic=47792.msg463531#msg463531 date=1320174366' Alıntı:
1950 ' lilerin başinda döküm fabrikasindan Gelen bu Erkunt En sonunda 2005 ' ^te Traktörünü çıkarır. Ya Hacı Sana bişi Sorcam Ama Samimi yanıt ver?
Buyur hacı dayı sor :)

köylü link=topic=47792.msg463543#msg463543 date=1320175039' Alıntı:
ffd1e60d.jpg

bunu arkadaşlar yüklemiş bende buraya yükledim.noktayı koyalım. dedim.
Bu fotoğraf bizim köyde Osman Çavuş'un kahvede asılıydı.Gençliğim geldi aklıma çok bakmışımdır kahvede vakit öldürürken. Alemsiniz arkadaşlar. :)

wan7ed link=topic=47792.msg463623#msg463623 date=1320180821' Alıntı:
Zeynep Erkunt Erdogan Arasa Seni, agzın ıyı laf yapıyo su benım traktorlerımı Sat desen ne yanıt Verirsin ?
hacı dayı erkuntun keşanda daha bayisi yokken ben reklamını yapıyordum. hatta bugün erkuntun keşan servisi Ramadan Örs amcamada( kendisi yakın dostumuz olur) ona erkuntu söylüyordum. ve onlar daha erkuntu bilmiyordu. ben fanatik değilim. benim için hangisi faydalı ise her yönden ben onu kullanırım ve överim. reklamınıda yaparım

mustafagursacli link=topic=47792.msg463511#msg463511 date=1320171593' Alıntı:
bugün gelse sıfır almassam .........bende birşey diyemiyorum daha fazla
Abi o model belkide sınıfınında tek şuan o kadar d,iyorum ilk senenin acizliğine uğradı keşke onu piyasaya grdikten iki sene sonra getirselerdi şuan ki satışları gözümün önüne geliyor anlş-*s

mustafagursacli link=topic=47792.msg463512#msg463512 date=1320171672' Alıntı:
Ali kardeş o listede bende yokum rica etsem büyük harflerle eklermisin.....
Ah abicim valla bu sitedekileri ilk başa eklemek isterdim ama bizim müşteri kayıt veritabanından çektik onları.O yüzden sadece bizim satış yaptıklarımız var ama bayiler eğer yollarlarsa müşteri ad soyad ve il ilçe lerini eklerim abi aldığınız bayilerle bir görüşün Kubotacıları genel olarak kapsayan bir site olur daha iyi olur elimizden geliyor web sayfası olayları:)

wan7ed link=topic=47792.msg463580#msg463580 date=1320177059' Alıntı:
Gelicem zaten , Söz cıktı agizdan Artık donusuyok. Sen yazdın bende söyledim O anlattıgım TT75 gibi , ayarlarım surerım ozaman belli olur.. Kardeşim o değilde Adam çiftt Sürmemiş, pulluk ayarı bilmezz, gelır burdaaa Ahkam keser yaahu olmaz kı böyle.. Sırf Sadece Traktörrr Satmak amaç, Tonlaa para basıyoruz bunlaraa Sen biliyorsun kardeşim nasıl kazandıgımzı, Sırrff Traktör satmak Rant elde etmek için harcamamak lazım insanların emeklerini.
Kesinlikle haklısınız traktörü görmeden kullanmadan sallayanlar var saygılı olmak lazım onu kullanana da bayisinede.Sanırım hayal gücü bazı arkadaşlarda nirvana ya ulaşmış alk-*s

alikinaci link=topic=47792.msg463708#msg463708 date=1320215403' Alıntı:
Kesinlikle haklısınız traktörü görmeden kullanmadan sallayanlar var saygılı olmak lazım onu kullanana da bayisinede.Sanırım hayal gücü bazı arkadaşlarda nirvana ya ulaşmış alk-*s
Ahmet kardeşimizde kubota sahibi olacak nasipse önce bir misaafirim olsun denesin sonra kararını verecek kendisi beni,m 2 sene önceki durumumda

mustafagursacli link=topic=47792.msg463709#msg463709 date=1320215560' Alıntı:
Ahmet kardeşimizde kubota sahibi olacak nasipse önce bir misaafirim olsun denesin sonra kararını verecek kendisi beni,m 2 sene önceki durumumda
Biliyorum abi Ahmet kardeşimize değil bu yazı genel olarak.Ben burda kubotaya sallayanların tek ortak yönü ya traktörleri hiç görmemişler yada hiç kullanmamışlar ilginç bir durum.

mustafagursacli link=topic=47792.msg463567#msg463567 date=1320176401' Alıntı:
abi sana otobüs bileti alacağım lütfen gel bir misafirim ol bu kadar sabit fikirli olma.....
kardeş teşekürler kubato gerçekten güzel erkuntdan ilk bıktıgımda alacagım ilk marka.şuan erkuntla aramızda aşk var.biterse kubato.resmi arkadaşlar koymuşlar gır,gır olsun diye yükledim.ama şuan kubato alacak ne gücüm var nede param var.zaten erkuntu kredileri aldık.hadi kubtoyu aldık bu işin altından nasıl kalkacagım.ancak japon başbakanı bagışlarsa olur.şuan ki hayal benim için.
traktör güzel anlttım ya bir dostumda var çok daha yakındn tanıyacagım.aramız 30 km bakarsın tarları süreriz deneriz ben yozgatta zetor gördüm 6 vitesli traktöre 5 li 14 ünlüyle tüm traktörlere 2 tur bindirdi.hem yakıttda hem güçte kötü marka yok bize pazar ve servis olcak.kubato alırsam benim kabin geniş olcak olmassa altından yapsalar büyük konuşmayım almam.
erkunt kredili çok süper kredi ile çok hesablı aldım.ankardan ziraatbankasından kullandım.krediyi kubato alsam çok zarar ederim batarım bankada çok iyi tanıdıgın olacakki krediyi bozmadan markayı degiştirceksin olmaycak bir dua.
KUBATO GÜZEL.ama ama işte sonuç.

mustafagursacli link=topic=47792.msg463613#msg463613 date=1320180065' Alıntı:
abi bir malı alın teri ile alacaksın gerisi hikaye ......... para kazanmak kolay değil seni anlıyorum gel dene beğenirsin inşallah senin memleket nere nerdesin halledelim....
Bilecik şakasına dedim abi :D bende kubotacıyım ama daha yakından bile göeremedim duva*-*0

köylü link=topic=47792.msg463720#msg463720 date=1320217909' Alıntı:
kardeş teşekürler kubato gerçekten güzel erkuntdan ilk bıktıgımda alacagım ilk marka.şuan erkuntla aramızda aşk var.biterse kubato.resmi arkadaşlar koymuşlar gır,gır olsun diye yükledim.ama şuan kubato alacak ne gücüm var nede param var.zaten erkuntu kredileri aldık.hadi kubtoyu aldık bu işin altından nasıl kalkacagım.ancak japon başbakanı bagışlarsa olur.şuan ki hayal benim için.
traktör güzel anlttım ya bir dostumda var çok daha yakındn tanıyacagım.aramız 30 km bakarsın tarları süreriz deneriz ben yozgatta zetor gördüm 6 vitesli traktöre 5 li 14 ünlüyle tüm traktörlere 2 tur bindirdi.hem yakıttda hem güçte kötü marka yok bize pazar ve servis olcak.kubato alırsam benim kabin geniş olcak olmassa altından yapsalar büyük konuşmayım almam.
erkunt kredili çok süper kredi ile çok hesablı aldım.ankardan ziraatbankasından kullandım.krediyi kubato alsam çok zarar ederim batarım bankada çok iyi tanıdıgın olacakki krediyi bozmadan markayı degiştirceksin olmaycak bir dua.
KUBATO GÜZEL.ama ama işte sonuç.
krediy, aktarıp yeni makina almak olmaz objektif olmak lazım ...bizim elimizdeki makinamız artık yorulmuştu herkese inat kubotayı ben aldım tek destekcim babam oldu kubota 1500 kişi aldı 3 senede ve ikinci elde olmayan tek makina şu an m8540 sahibiyim ancak 1 sene me 5700 aradım bulamadım gerisini sen hesap et ...şimdi m8540ı 88 bine alırsın servetin lüksünü 75e 5 sene için aradaki rakam çokta büyük değil o farkı kubota yakıttan çıkarır....Allah hayırlısını versin