KUSURA BAKMAYIN CAHILLIGIME VERIN YARDIM EDIN

Arkadaslar kusura bakmayın bı sorum olacak.
yav bu buyuk motorların cogundabu pulluk takılan hıdrolık kolları kurt baslı oluyor ya bunların bazılarında kurt baslarında kure var ama cogunda yok bu kure olmadan arkaya ekıpmanlar nasıl takılıyor acaba bılgınız varsa soyleyın ayrıca bızım buralarda sadece bırtane motorda kurt baslı hıdrolık kolu var oda bızım beledıyenın yenı gelen nh td90plus da ama beledıye sadece arkasına kar kureme ıcın kurek takıyor ama ondada kure var mesela valtra A95 var o bıle klasık kurelı hıdrolık kollu var sımdı sormamdakı sebep su ki benım yenı aldıgım pulluk ve vanvey ayrıca gecen yıl aldıgım ekın bıcme makınası falan montaj yerleri yenı tip U baslı cekılerden bunları kure baslı hıdrolık kollarına takmak zor oluyor tam hızasına getırmeyınce bır kişi tek basına pullugu traktore takmakta zorlanıyor ama eskı tıp saplamalı pullukları bır kişi tek basına şak diye cok cabuk takıyordu şimdi ne yapayım hıdrolık kollarını kurt baslıyamı cevıreyım yoksa ekıpmanlarımı saplamalıya cevıreyım hangısı daha kolay sızce.......

Ynt: KUSURA BAKMAYIN CAHILLIGIME VERIN YARDIM EDIN

kurt ağzı hidrolik kollu yapman ileridede sana kolaylık sağlayacaktır bence bunu yap komple iki kol fiyarı 400 tl civarında ama eğer pahalı buluyorsan sadece başlıklarını değiştir yani seninkindeki kolları kesip kurtağzını kaynattıracan o başlıklarda 170 tl adet fiyatı heryerde bulamayabilirsin ben erzurumda bulamadım ama istanbuldan falan fiyat alabilirsin