Landini 5-085 vs jd 5075 e yeni seri vs Deutz fahr 5075 dk

Hocam Landini çok yakışıklı duruyor alsakta td 75 d motoru taksak güzel olmaz mı😉😉
Dışı seni yakar, içi beni yakar.
Kioti RX7320 Eco CRDi, beyin arızası verdi.
Beyin, İstanbul yolcusu oldu. :(
Gitti, bağıra bağıra bir inek parası be yaaa.
Ben bilmem, Yusuf Emmi' me soruveriniz.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
FPT F36 motorun, çap/strok: 102/110 mm ,
63 kw, 354 n.m. bürüt motor gücü verileri var.
1400 rpm max tork , 2000-2300 rpm sabit güç aralığı ,
Motor grafiğinde çok pürüzsüz bir nitelik görünmüyor.
Farmall 85C , motor grafiği daha temiz ve pak görüntü veriyor.
Yazılımsız motor 1400-1800 rpm sabit tork aralığı , yazılımlı 1200-1800 rpm sabit tork aralığı var.
Traktörün boyasına hasta değiliz be kardeşim.
Donatı özellikleri olarak hidrolik sistemin iyileşmesi beğenilebilir.

Landini sürücüsü genelde Perkins motora aşinadır.
Euro 5 motorda 1000-1700 rpm aralığı, sabit tork aralığı bulunmamaktadır.
Rölanti devirlerde sinme hareketleri olabilir.
Kubota M5112 modelin rölantide stop etmesi gibi.
Rampa arazide dur kalk yapmak zorlaşır,
Sıra başı dönüşlerde motor devri düştükçe vites düşmek durumunda kalınabilir.
Traktörü performans olarak yola getirmek için çok uğraşabiliriz.
F36 seri motorlarda 75 ve 90 kw lık modellerin grafikleri biraz daha düzgün görünüyor.

Gırmızı olsun, 5 fazla olsun.
MF 5410, tercihimiz olabilir.
Merhaba , landini 5-085 modelinde f34 8v cammon rail motor serisi yer alıyor diye hatırlıyorum .f36 serisi 5-100 ve serinin diğer üst modellerindeki motor

Merhaba , landini 5-085 modelinde f34 8v cammon rail motor serisi yer alıyor diye hatırlıyorum .f36 serisi 5-100 ve serinin diğer üst modellerindeki motor

F34 , euro 5 motor haritaları eski nesline nazaran biraz sıkıntılı tarımsal motor görüntüsü veriyor.
Traktörün motor haritası bilgisi var mıdır?
F36 serisinde 90 kw lık motor haritası biraz iyicene dursa da Euro4 motor haritası daha iyi gibimize geldi.

F34 , euro 5 motor haritaları eski nesline nazaran biraz sıkıntılı tarımsal motor görüntüsü veriyor.
F36 serisinde 90 kw lık motor haritası biraz iyicene dursa da Euro4 motor haritası daha iyi gibimize geldi.

F34 16 valf olan modeller Euro 5 ,8 valf olan modeli Euro 4 motor performans haritalarını incelemedim ;ancak Euro 4 modelininde yükte ilk harekette sinme eğiliminin daha az olacağını düşünüyorum. Zaten ilk harekette sinme bu motorların handikapı olduğunu düşünüyorum. Eski model s8000 motorların ilk harekette yük altında anlık tepkileri maalesef yok .

Son düzenleme:
Dışı seni yakar, içi beni yakar.
Kioti RX7320 Eco CRDi, beyin arızası verdi.
Beyin, İstanbul yolcusu oldu. :(
Gitti, bağıra bağıra bir inek parası be yaaa.
Ben bilmem, Yusuf Emmi' me soruveriniz.
Evet burada birisi ustaya pompa için MF 5455 teslim ediyor. Sonra pompa takılınca motor bir daha çalışmıyor. Usta beyini çatlatmış pompayı sökerken. Beyin serviste 15 bin küsur Euro . Sonra dışardan tanıdık yardımıyla 5 bin Euro'ya çıkma getirtiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca