Landini globe 80 nasıl bir traktör

Kullanmadığımız motor hakkında konuşmak etik olmaz.
Motor çalışma karakteristikleri hakkında forumda yeterince bilgi var.
Sürüş dinamikleri olarak iki farklı motor, donatılar değişken, ne diyelim.
Hangi özelliği fazla beğeniyorsa o tercih edilebilir.
Servis konularını da iyi araştırmak gerekir.

IMG_3770.JPG
104 bine ekibe kattık daha bilmiyoruz görüver bakalım iyimi kötümü :)))

Çekişi ve yakıtı nasıl acaba
Almayı düşünüyoruz
Deutz 4080e mi landini globe 80 mi
Kardeşim landini glop 80lik tavsiye edilecek traktör bende var şuan 760satte çok pratik ve atak bir traktör ben dörtlü tatlı 12lik takıyorum arkasina banamusin demiyor pulluk biraz ağır traktörün onu hafif geliyor ama çekişi çok güzel 2019model bende iki tane1de 5H100var çok harika bir traktör al ak isteyenlere dost tavsiyesi ben alalı iki sene oldu 100luk 2017 model oda 680 saatte 100 Luk çok rahat ve kabin sessiz bir traktor

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Çekişi ve yakıtı nasıl acaba
Almayı düşünüyoruz
Deutz 4080e mi landini globe 80 mi
Selamün aleyküm kardeşim landini 80 Lik glop 4*4 var bende kabinli klimalı çok rahat seri ve atak bir traktör tavsiye edilecek traktör ben yayli 4 lü 12 Lik aydin apler kullanıyorum arkada bicakvarmi yokmu düz birde belli bile etmiyor bende birde 5H100 var ikisindende memnunum

Hayırlı olsun. Piyasada çok fazla yok bu serilerden. Neden piyasada daha çok olan modeller yerine bunu tercih ettiniz?
kardesım ben kullanan arkadaşımın ve ustamın tasıyesı uzerıne aldım onlar menmun oldukları ıcın suan bende menmunum rahat ve guzel bır traktor alan menmun oldugu ıcın kolay kolay degıstırmıyor kardesım pıyasadakı traktorler fıyat olarak ben aldıgım zaman ıkısene oldu buna gore fıyatlatı cok yuksek ıdı ornedın bır masey ve nevhollan cok yuksek soyledıler fıyatını alırsan ıtal olacak yerlı aldık agzımız yandı ondan ben suana kadar landınıden sıkıntı yasayan duymadım
IMG-20210221-WA0079.jpg

Son düzenleme: