lastik havası ?

Arkadaşlar bugün td 85 ın on tekerlerı radial ile degıstırdım. Eski tekere 22 hava vuruyordum radiale kaç vurmam gerek bilen varmı. 320.85.24 ebat. 40 hava vurdum anca şekil aldı

Ynt: lastik havası ?

ademin link=topic=54301.msg573315#msg573315 date=1333318955' Alıntı:
Arkadaşlar bugün td 85 ın on tekerlerı radial ile degıstırdım. Eski tekere 22 hava vuruyordum radiale kaç vurmam gerek bilen varmı. 320.85.24 ebat. 40 hava vurdum anca şekil aldı
4o Tl üzerine verip, ufak traktör de aldın mı ?

Sagolun arkadaşlar yorumlar için. lastikçi biri dedıkı ' ' düzlüğe koy traktörü lastik düz şekil olana kadar vur ' ' 40 hava vurdum bende. Kimi de radıal lastik tabanlarda biraz balonlu olmalı diyo :s

radial ucuzunu alacaksan petlas pahalısını alacaksan goodyear alacan lassa petlastan pahalı kalitesi petlasla aynı ama goodyear bunlardan üstün lastiğin havasını dene öyle vur dedikleri gibi ben olsam bende petlas alırdım hayırlı olsun

büyük konuşmayamda ALLAH ne petlası nede gooderi almayı nasip ede bedava verseler durup bakmam ya lassa ya mıcelın yada contetiral alacan pahalı ama verdin parayı fazlasıyla çıkarır lastik motor için çok önemlidir