Traktör4x4 de lastik degisimindeki uyum

Johndeere 6100m traktörüme daha geniş olan bir lastik almayı düşünüyorum. Şu anki lastik ölçüleri 420/85r34 arka 340/85r24ön benim düşündügüm arka lastik tabanı 600 yada 540
Ön lastik ölçüsü 480 vs tabanlı olabilir .Jant ölçüleri sabit kalabilir veyada kalmayabilir kalırsa maliyet açısından iyi olur. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Çözüm
6M kullanım kılavuzunda 80-8, 80-9, 80-10 numaralı sayfalarda yazan tavsiyelere ve sizin sitediğiniz lastik tabanı kriterlerine göre aşağıdaki lastikler sizin için uygundur.

Bunlar arka/ön teker SRI oranlarına göre yani diferansiyel oranı uyuşmamazlık durumu olmaması için belli tolerans aralıkları içinde hesaplanıyor.

Jantları değiştirmeden, sadece lastikleri satın alıp takmak istiyorsanız sondan 1. ve sondan 2. olarak belirttiğim kombinasyonları tercih edebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG
6M kullanım kılavuzunda 80-8, 80-9, 80-10 numaralı sayfalarda yazan tavsiyelere ve sizin sitediğiniz lastik tabanı kriterlerine göre aşağıdaki lastikler sizin için uygundur.

Bunlar arka/ön teker SRI oranlarına göre yani diferansiyel oranı uyuşmamazlık durumu olmaması için belli tolerans aralıkları içinde hesaplanıyor.

Jantları değiştirmeden, sadece lastikleri satın alıp takmak istiyorsanız sondan 1. ve sondan 2. olarak belirttiğim kombinasyonları tercih edebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG

• Beğen
Tepkiler: Cskn6100m
Çözüm

Ekli dosyayı görüntüle 80102
Ekli dosyayı görüntüle 80103
Ekli dosyayı görüntüle 80104
Teşekkür ederim kitabada baktım ama bullamamıştım

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68