led çalışması yardım ? ömerfarukkoç gel :D

Ynt: led çalışması yardım ? ömerfarukkoç gel :D

yarın sana ayrıntılı video cekicem :)
senin gibi baglantı noktalarını soran bya bi kişi var bi video ile halletmeyi düşünüyorm bu işi ;D

omerfarukkoc link=topic=53511.msg558918#msg558918 date=1331332415' Alıntı:
aynen öle yapıcan :)
motorun her tarafına sasiyi baglayabilirsn ;)
veya duya da baglayabilirsn...
bu resmdeki gibi...

burda ampul yok ben söktüm led taktıgım için ;D ;D
bi tarafı + bi tarafı - ucu bunun ... siyah -... kırmızı + ;)

gece gece garaja gidip rsm cektirtiyon adam yaw ;D
ovv eyw saolasın :D bu işi çaktım gibi bu iş tamamdır ozmn. şuan tek sorunum ledle kabloyu halledeblmek :D ondan sonra ayakla gazınoo :D
çözdüm olayı hacım saolasın :D
omerfarukkoc link=topic=53511.msg558921#msg558921 date=1331332492' Alıntı:
yarın sana ayrıntılı video cekicem :)
senin gibi baglantı noktalarını soran bya bi kişi var bi video ile halletmeyi düşünüyorm bu işi ;D
gerek kalmadı ama sen gene çek bnm kafa basmaz belli olmaz ;D ;D bnm td her zmn yanımda deilki gidip bakayım :D işte 3 aydır doru düzgün göremiyom bile :D

nh_fıat link=topic=53511.msg558954#msg558954 date=1331334640' Alıntı:
ovv eyw saolasın :D bu işi çaktım gibi bu iş tamamdır ozmn. şuan tek sorunum ledle kabloyu halledeblmek :D ondan sonra ayakla gazınoo :D
çözdüm olayı hacım saolasın :D gerek kalmadı ama sen gene çek bnm kafa basmaz belli olmaz ;D ;D bnm td her zmn yanımda deilki gidip bakayım :D işte 3 aydır doru düzgün göremiyom bile :D
Tmm iste bi lede kabloyu lehimlettir Tmmdir bu is ;)

omerfarukkoc link=topic=53511.msg558964#msg558964 date=1331335580' Alıntı:
Hakkaten la, en basta lehim ne filan die soruyodun ;D öğrendin valla :D bilmemek ayip degil öğrenmemek ayipmis ;)
aynen alk-*s alk-*s güçç*-*
demir45 link=topic=53511.msg558965#msg558965 date=1331335677' Alıntı:
Hadi bakalım gardaş, sonra yanmıyor bu ledler deme :D :D
vala şansta yokki bi bakasın doğru bağlamış olsam bile yanmaz bu led.. peki bunlar hassasmıdır kıvırınca fln sorun acarmı ? ben biraz yamulttum bunu ;D

Bak muzo bunlarda bnm yaptıklarımdan kolay iş bende sıfırdan hiç bilmiyorken yaptım... :8 şety*-*
fotoraf0471.jpg

By aykutguler at 2012-03-09
fotoraf0441.jpg

Güzel olmus aykut, begendim ;) bende Ygsden sonra bi arkadasin reno19a ve benim gri connecte yapicam :) bende hic bilmiyordm la, gecen sene bu zmnlar ögrendim lehim yapmayı, zati küçüklükten beri elektrik bilgim vardi, kendim Düsündüm nerden alsam elektriği, bass vuruşlarina duyarlılari nasil yapsam filan die Düsündüm netten arastirdim, bide tanıdıklardan bikac bilgi aldim yaptim... Vumetre devresini sRGB sürücüyu filan arastirarak buldum, aslinda imkan olucak onlarla yapican daaa :D

Aykut Güler link=topic=53511.msg558976#msg558976 date=1331337006' Alıntı:
Bak muzo bunlarda bnm yaptıklarımdan kolay iş bende sıfırdan hiç bilmiyorken yaptım... :8 şety*-*
fotoraf0471.jpg

fotoraf0441.jpg

ne güzl olmuş ben şuan sadece akaya yapcam elimde fazla led yok. bi 65cm olaydı senınki gibi yapardım öbür tarafada. şuan arkaya yapıcam. sonra yanlara sonra dışına fln tabi yavaş yvaş :D geri vitesi nasıl ayarladınz ? bu işleri abim biliyoda ona yaptırmıcam böle acemlk çekyoz işte :D
bda bizim eski arabamız doğan sl. içinde mor ışık var biraz tuhaf çıkmışlar.
panjurdada var ama logo iptali yoktu o yüzden eksik gözüküyodu
tamponun ordakindede yanmıyordu bazıları o led çok eskiydi bide tamponda olunca sanırım :D
farların hepsi xenondu :D surnoof fln her bok vardı sattık gitti :( adamın altından 2 defa kaçıvermış :D kaza yapmış :D
di-EQ39.jpg

nese iyi geceler saolasın yardımların için cvp yazarsan sbh cevap veririm ancak. çok yorgunum ve uykum var sabahın köründe okula gidince :( yoksa uyumucaktmda pc basında uyuyorm tademn sandelyede uyumuşm ;D müzik deişince korktum uyandım ;D

omerfarukkoc link=topic=53511.msg558980#msg558980 date=1331337585' Alıntı:
Güzel olmus aykut, begendim ;) bende Ygsden sonra bi arkadasin reno19a ve benim gri connecte yapicam :) bende hic bilmiyordm la, gecen sene bu zmnlar ögrendim lehim yapmayı, zati küçüklükten beri elektrik bilgim vardi, kendim Düsündüm nerden alsam elektriği, bass vuruşlarina duyarlılari nasil yapsam filan die Düsündüm netten arastirdim, bide tanıdıklardan bikac bilgi aldim yaptim... Vumetre devresini sRGB sürücüyu filan arastirarak buldum, aslinda imkan olucak onlarla yapican daaa :D
demekki seneye bende bu işin ustası olcam ;D ;D