Lisanslı depoculuk hakkında

Ticaret borsalarında sabah 08:00 ve akşam 19:00 saatleri arasinda im yapmasi gerekirken
Gece saat 00:20 de borsa merkezine kamyonların girip ürün teslim etmesi çok manidar bir durum.bu olay i bizzat az önce tanık oldum.Bu ne yaman çelişki böyle.
Bu şekilde alım oluyormu? Oluyorsa neden sadece kamyonlar var ? Traktör römorklarina da ayni imtiyaz sağlanmalıdır.

Var.. lisanslı depoculuk ta çalıştım.. Kendi bugdayimi dokmeme rağmen hala alamadım nakliye desteğini neredeyse ikinci yani bu senenin ürünü satacağım... yazık günah artık iyice milletle dalga geçer oldular..
Mısır vermiştim ben hâlâ ödenmedi hani buğday olsun Mısır olsun sizcede ödemenin gecikme si garip değil mi?

• Beğen
Tepkiler: kirci02
Arkadaşlar lisanslı depoya ton başına nekadar depolama ücreti ödüyoruz ayrıca başka bir ödeme yapıyor muyuz

depolama ücreti şu an için yok. Ancak ürün tahlil ücreti 30 tl, indirme ücreti ton başına 5 tl civarında peşin. ödenen paraların makbuzları çks verilirken içine koyulacakmış destekler ödenirken paralar iade edilecekmiş. ayrıca nakliye için de ton başına 25 tl farkı varmış.
ürününü üç şekilde değerlendirebiliyormuşsun. ya ofise satacaksın ya tüccara satacaksın yada emanete bırakacaksın. not: bu yazdıklarım oradaki kişinin söyledikleri yani yazılı bir şey görmedim.

depolama ücreti şu an için yok. Ancak ürün tahlil ücreti 30 tl, indirme ücreti ton başına 5 tl civarında peşin. ödenen paraların makbuzları çks verilirken içine koyulacakmış destekler ödenirken paralar iade edilecekmiş. ayrıca nakliye için de ton başına 25 tl farkı varmış.
ürününü üç şekilde değerlendirebiliyormuşsun. ya ofise satacaksın ya tüccara satacaksın yada emanete bırakacaksın. not: bu yazdıklarım oradaki kişinin söyledikleri yani yazılı bir şey görmedim.
Fehim abi, teşekkür ederız

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı

Tüccara satarsaniz desteklemelere girmiyor..bilginize

Çks kaydı kadar destek ödemesi yapılıyor. Yani 30 dönüm çks ye kayıtlı ise oradan çıkabilecek miktara göre destek veriyorlar. Ofis e satıyorsanız ofis çks kaydı kadarını alıyor..
çks kaydında kayıtlı miktardan fazla ürün götürsek ofis almıyormu desteklemesini sadece kayıtlı miktardan alsak ama fazla çıkan ürünümüzü kabul etmiyormu acaba