LS İLE YONCA YERİ HAZIRLAMA

Ynt: LS İLE YONCA YERİ HAZIRLAMA

ok-*-s on numara tarla tavı dışında emeğine sağlık arkadaş ben de bu sene yon ca ekmeyi düşünüyorum sanırım aynı işçiliklerle olucak(sürme-kaz ayağı-tırmık-ekim-merdane) bir de ben siyah boruları paralel tarlaya gömmeyi düşünüyorum boru gezdirmekle uğraşamam ne dersin?

değerli ls ci arkadaşlar plus 70 in motoru iveco bidiğim kadarıyla. peki bunlarda turbo intercol ve powershutle var mı. biz de 640 var yaşlandı iş görüyor ama yenilemek istiyoruz, yakıt yönünden kullanışı ve servis durumu hakında ilg,li ve bilgili arkadaşlardan yorum ve tavsiyeler bekliyorum. saygılar

URL=http://www[.ressim.net/i/5861018]
i5861018_08062012600-jpg
[/URL]

adige976 link=topic=54411.msg611932#msg611932 date=1341328437' Alıntı:
LS konunun başında. Yerin hazırlanmasıyla başladı konu,sonucuda göstermek istedim. Ayrı konu açıp konu kirliliği yapmaya gerek yok.
Kusuruma bakma kardeş konunun önceside varmış eline sağlık güzel bir paylaşım olmuş.

ok-*-s güzel paylaşım eline emeğine sağlık borular nasıl benim de eylül ayında kısmetse ekeceğim dere kenarındaki bir yerim için boru almam lazım şimdilik vakit var diye 2.el bakıyorum bir de hibe destekli varmış nasıl oluyorsa 15 dekar yer bayağı boru ve tabanca gider herhal dere dibinde olsada uyy-*s bakıcaz artık kısmet hangi marka en dayanıklı sence? :S