LS traktör hakında bilginiz varmı

Çekiş gücü fena değil hatta bence gayet iyi parça maliyetide diğer avrupa traktörler kadar yok yerlilerden biraz pahalı. Bizim ls traktör kullanıcıları watsap ve facebook gruplarımız var dişli kırma işini ne gördüm nede duydum
Peki kronik bir sıkıntısı var mı? Bizim burda ustaların hiç biri tutmuyor hep arıza veriyor dediler ama almak ta istiyorum çok iyi traktör konforlu ve piyasadeki 2.elde en güzel ve fiyatı olumlu bit traktör. 2. El alirken neye dikkat etmem lazım peki?

Peki kronik bir sıkıntısı var mı? Bizim burda ustaların hiç biri tutmuyor hep arıza veriyor dediler ama almak ta istiyorum çok iyi traktör konforlu ve piyasadeki 2.elde en güzel ve fiyatı olumlu bit traktör. 2. El alirken neye dikkat etmem lazım peki?
Kronik tek sorunu ön tekerlerin bilya ve keçelerini çabuk bozuyo oda çok aşırı turu olduğundan. Povershift olanlar şatıldan problem çıkarabiliyo mekanik alırsan korkma. Bide ehl sistemi elektronik olduğu için bizim sanayimizdeki çoğu usta anlamıyo. Hidrolik kollarıda manuel olanlardan alırsan kolay kolay başın ağrımaz. Ben çok memnunum motorumdan. Tutulmamasının en büyük sebebi satarken ikinci elinin zayıf olması. Ls kullanıcı motoru olarak on numara motor ama al sata gelmiyo. Bide yorum yapan kötüleyenlerin çoğu sağdan soldan duymakla konuşuyo. Ls nin tadını kullanmayan bilmez

LS Plus 90 deneme traktörü kullandık , Güney Kore'li mühendisini de misafir etmiştik.
7 bacak çizel performansı kurak zamanda bizim arazide biraz yetersiz kalmıştı.
Traktör ağırlığı orta sınıftadır.
Mc Cormick C 95 Max kadar performans vermiyor.
Arazi yapınız uygunsa deneyerek almanızı öneririz.

LS Plus 90 deneme traktörü kullandık , Güney Kore'li mühendisini de misafir etmiştik.
7 bacak çizel performansı kurak zamanda bizim arazide biraz yetersiz kalmıştı.
Traktör ağırlığı orta sınıftadır.
Mc Cormick C 95 Max kadar performans vermiyor.
Arazi yapınız uygunsa deneyerek almanızı öneririz.
Hocam tabiki işin teknik boyutlarını sizin kadar bilemem bu yüzden tork konusuna girmiyorum. ls 90 88 beygir gücünde 95 mc cormick kaç beygir bilmiyorum ama şayet 95 beygirse ls 90 dan iyi performansı olması çok normal. Bide bizim watsap grubunda pompadan ayar yaptırarak çekişi yükselten arkadaşlar var. Fabrikasyon olarak biraz kısıyolar galiba

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Abiler parçaları hakkında ne biliyorsunuz mesela komple bir şanzıman toplamak veya dişli parçaları nasıl fiyat bilgisi olan var mı ? Abinin dediği gibi ön teker keçeleri vs. ?
Komple şanzuman dedinmi işin içinden çıkamazsın içinde 35 40 kadar dişli var. Ortalama bi dişlinin fiyatı 500 700 civarları. Keçeler keçesine göre değişiyo 30 a da var 100 e de

• Beğen
Tepkiler: Barısogunc39