LS TRAKTÖR

Ynt: LS TRAKTÖR

Bende R50 bahce Traktörü var.yeni aldım bahce traktörüdür kullanıyorum cok ekonomik massey 135lıkten daha ekonomık arkadaşlar düşünen alsın cok memnun olacak ben kıbrıslıyım kıbrısta euro mazot fiyatı litresi 2.75 dir 150tl.ye 20 dönüm bahce sürdüm.cift taraflı traktörden cok memnunum.tafsıye ederim.

evet arkadaşlar ben yine burdayım.kıbrısta yeni ls r50 traktörü aldıgım günden itibaren burcok tanıdıklar diger marka traktör aldılar.ve sorunlu cıktılar.benim aldıgım traktörü herkes begendi.güzelyurt bölgesi narencıye bahceleri ile meşhurdur.en az 5 arkadas sipariş verdi malmak için.

bende 120 donume yakın nar bahcesı var ve sonbaharda new holland tt 65 ı verıp ls r 60 aldım traktor bır sene oladan 300 saatı gectı ne bır sorun yasadım ne baska bırsey.bunu buraya yazmasam catlarım.yaklasık 10 yıllık new holland kullanıcısıydım bundan oncede 54 c vardı fakat bayılerden de servısınden de traktörlerınde de cok cektım cekıs gucu ıyı dıye ıdare ettık hep.en son new hollandan 2 senedır desteklemelı ılac makınesıne yazıldım 2 sene cıkmadı dıye ekeledıler sonra gecen sene 2011 yılında 0 dıye 2009 model makınyı getırıp bıraktılar parasını odedık 9 000 tl faturasını verdıler garantısı yok makınen bazı yerlerı gunesten gevremıs su kacırıyo.aradım fabrıkayı okuduk serı numarasını bızım makıne baskasını uzerınde gorunuyo garantı olmayınca servısı de bakmıyo bayı arayıp servısı ne gerkıyosa yap parasını bız vercez demısler ama halen ne garantı belgesı var nede makıne bızım ustumuzde.allah bu new hollancıları nasıl bılıyosa oyle yapsın.
ls hakkında ınternette sıkayet okunuzmu bulamazsınız hep sıkayetler new hollanda.
ben 6-7 aydır kullanıyorum soylenenler az bıle tt 65 ıle kıyaslarsam akaryakıt yarıyarıya babam bile ınanamadı.4 ceker turu cok ıyı bahce ıcın dusunenlere r 60 ı onerırım turbosu var super ben bayı degılım yerım yurdum bellı gelıp bakabılırsınız arayabılırsınız
yerım muğla dalyan da dalyan kucuk bır yer zaten gürkan tezcan ismim 0533 4250340
sonucta kac mılyar para dokuyoruz traktore mağdur olduktan sonra kıymetı yok

• Beğen
Tepkiler: mert_16

selam arkadaşlar ben aksaraydan ın pancar yüklerken tırak törün önü kalkaryada idroligin gücü yetmez ben de ls 70 almayı düşünüyorum ama burda daha ismini bile bilen yok acaba idrolik fıyat larla nasıl kaldırma 7066 ile bilen varmı bide fiat kadar hassasmı idrolikleri bilen varsa aydınlatsın tşk

hidrolik kaldırma kapasiteleri sitesinde yazıyor. bizde u60c var. her yönüyle emsallerine göre çok çok iyi. yakıt, çekiş vs.. köyde tek bizde var. ilk aldığımızda millet aklı sıra maytap geçme derdindeydi ama eşit beygir gücündeki nhleri, tümosanı, erkuntu tarlada turlayınca herkes lsyi gördü.

pulus 70 fiat 7056 nın teknolojik hali motorları aynı 2500 kg kaldırma kapasitesi var bende ls 70 kullanıcısıyım hitrolik basıncı kuvvetli şimdilik ben memnunum arkadşında dediği gibi millet adı bile duyulmamış motor alınırmı diyor
bizim burda jondere erkunt tümasan new holland mf traktörlerde var millet onları met ediyo bence ls yakıtı hepsine bedel pulus 80 yakıtı bile 60 56 dan azdır