^LS TRAKTÖR^

Ynt: ^LS TRAKTÖR^

bizim memlekete gırdı bır tane 28 mılyara almıslar ben duydugumu soyluyorum gıdıp gorme ımkanım olmadı bılgılerın ıcın tsk atacan kardesım

carraro8400f link=topic=2817.msg43895#msg43895 date=1212582969' Alıntı:
valla tam bilmiyorum denizli tarım fuarında incelemiştim sadece ama hiç çalışırken görmedim fakat mitsubishinin motorları iyidir ya sanırım iş yapar
bakalım artık ak koyun kara koyun ılerdekı zamnlarda cıkar kardes elbet bır yerden patlak verır

ağır abi link=topic=2817.msg43897#msg43897 date=1212583041' Alıntı:
bakalım artık ak koyun kara koyun ılerdekı zamnlarda cıkar kardes elbet bır yerden patlak verır
ben iyi bi motor olacağını düşünüyorum ama sınıfında çok fazla benzer ve tanınmış marka motor var tek avantajı fiyatı bahçe motoru yaptık diyorlar fakat bahçe için yüksek bi traktör bizde oynadık bi kumar ondan almadık italyan bi traktör aldık tam bahçe işi için süper hem güçlü hem küçük acayipte çekişli :)

carraro8400f link=topic=2817.msg43899#msg43899 date=1212583234' Alıntı:
ben iyi bi motor olacağını düşünüyorum ama sınıfında çok fazla benzer ve tanınmış marka motor var tek avantajı fiyatı bahçe motoru yaptık diyorlar fakat bahçe için yüksek bi traktör bizde oynadık bi kumar ondan almadık italyan bi traktör aldık tam bahçe işi için süper hem güçlü hem küçük acayipte çekişli :)
resımlerı gorelım baklım bı senınkının

coyote26 link=topic=2817.msg47071#msg47071 date=1213125105' Alıntı:
carraro da gusel traktor kardes eskısehırde sarıoglu bayılıgını almıstı burda baya bı gezdıler tanıtım ıcın ama yakıtları brz fazla nhlere gore
bende 240s vardı varda hemen hemen aynı yakıyor belki biraz fazladır ama zamandan çok kazanıyosun o bakımdan çok iyi

coyote26 link=topic=2817.msg48276#msg48276 date=1213349539' Alıntı:
kıöylüler aynı guctekı motorlara aynı mazotu atıp aksama kadar kullandılar nhden 3lt fazla yaktıgını soledıler gun ıcınde buda gunluk 10ytl yapar:)
valla kardeş ben kendim kullanıyorum nhsi olan arkadaşlarlada konuşuyorum nh tt 55 b lerden aynı işte daha az yakıyor ağaçlara daha az hasar veriyor ve işi daha kısa sürede bitiriyor bu söylenti değil bizzat benim karşılaştırmam

valla benim dediğimde senin dediğin şekilde yapıldı ama tabi nasıl yaptınız neleri karşılaştırdınız bilmiyorum bizim karşılaştırmamız mf 240s nh tt 55 b ac 8400f le yapıldı.

manisada benim traktörün bayisi bu ls lerinde bayisi olmuş geçen gitmiştim şans eseri denk geldi ls nin istanbuldan ithalatçıları ve bir kaç koreli gelmiş konuşuyolardı sohbet içinde şu geçti bu firma mccormickleri ithal eden firmaymış mccormick i bırakıp lsleri ithal etmeye başlamış duyduğum bu yani..

eskiden lg olarak çıkıodu evet şimdi ls oldu (fotograftaki lg)