Massey Ferguson 135 4x4 Şaft Çıkışı

Mehmet şimşeker 285 için 45 bin demişti 135 için 40 bin miymiş.
Aşağısının olacağını sanmam parçalar işçilik pahalı birde bunun mühendis hesaplaması falanda vardır ayrıca ruhsata işlenecek falan bir sürü masraf eskiler eskiyken güzel bence hiç bozmaya gerek yok 4x4 ihtiyacınız varsa piyada bolca 4x4 var para kolay kazanılmıyor boşa bağlamayın derim o kadar parayı

Aşağısının olacağını sanmam parçalar işçilik pahalı birde bunun mühendis hesaplaması falanda vardır ayrıca ruhsata işlenecek falan bir sürü masraf eskiler eskiyken güzel bence hiç bozmaya gerek yok 4x4 ihtiyacınız varsa piyada bolca 4x4 var para kolay kazanılmıyor boşa bağlamayın derim o kadar parayı
Doğru diyon ben zaten sadece o şaft çıkışını sormuştum onla orjinale yakın oluyormuş zaten 40 bin verilmez hani 15 bin falan olsa düşünülürde 40 bin çok fazla

135 in gövdesi 240la aynıdır heralde. Hattat 240da aynı kalıpsa, onun çıkma parçalarıyla halledilebilir. Yandan tahrikli kubota dingili olursa şöyle bir sistem yapılabilir:
Böylece keskin dönüşler sorun çıkarmaz.
Alternatif olarak:
Screenshot_20210118_182450_com.opera.browser.jpg

Vergiyle kaça gelir bilmem. Nakliye falan 50 olursa alınır aslında.

Bir de bonus, bu aslında sizin istediğiniz cevap sanıyorum. Çünkü aşağıdaki fotoğrafı incelediğimde kuyruk mili kolunun çıktığı kapaktan sanki çıkış alınmış gibi görünüyor.
dakshcrafts_com.jpeg

Oradan ne alaka çıkış anlamadım. Yoksa zincirle tahrik aldılar da kuyruk mili kolunu tekerden tahrik tarafına çekince (135'te varsa) 4çekere mi geçiyor, olur mu olur.
Neyse bugünlük beyin fırtınası yeter bana :D

Son düzenleme: