Mazot gübre desteği karta yüklenecek!

Pos cihazından alışveriş yapabilmek için destekleme hesabını görmesi lazım pos cihazının. Yada destekleme ödemeleri ile anlaşmalı banka ilişkisi olması lazım. Yoksa olmaz.
Anlaşma var taktığımız işyeri pos cihazında, sorguda tek tek görüyor hesapları, ama illa şubeye gideceğiz heralde işlem yaptırmadı, hata kodu verdi, geçen gün verdiği hata kodunun sebebi, meğer 23 şubat sonlandırmışlar kredili kullanımı, şimdi güncel mazot gübre desteklerini kredili kullanım hesabına değil başka hesaba yatırmışlar, iş yani, sorgulamadada görünüyor hesap, ama muhtemlen şubeye gidecez illa borç takıntı varmı bakacak oradaki, mesele bence bu, bende borç falan yok şükür, ama biri bakacak onaylıcak, elektrik su borcun varmı diye soracak illaki, sonra gideceğiz takacağız posa çalışacak diye tahmin eidyorum, hesabı görmiycekse sorgulamadada görmemesi lazım değilmi?

O hesabı şubeye uğrayıp, mobil de görebilmek için talepte bulunmanız gerekmekte.

1- Gelen para 2023 yılı mazot ve gübre desteği
2- Gelen parayı nakit olarak kullanamazsınız, başka bir hesaba da gönderemezsiniz
Eyvallah, teşekkür ederim açıklama için.
Bu şekildeki uygulamaların bendeki hissiyatı,bir bulmacanin icindeymisim gibi düşündürmesi .Onu yaparsam şöyle olur,bunu böyle yapmalıyım. Doğru ilerle,köşeden sağa dön yok olmadi başa gel,tekrar başla. Vs,vs,vs...mobil çağda bankaya gitmek nedir Allah aşkına...

Eyvallah, teşekkür ederim açıklama için.
Bu şekildeki uygulamaların bendeki hissiyatı,bir bulmacanin icindeymisim gibi düşündürmesi .Onu yaparsam şöyle olur,bunu böyle yapmalıyım. Doğru ilerle,köşeden sağa dön yok olmadi başa gel,tekrar başla. Vs,vs,vs...mobil çağda bankaya gitmek nedir Allah aşkına...
Rica ederim. Ülke olarak (maalesef ki) neyimiz doğru ki? 2022 yılında ektiğimiz, 2023 te sattığımız ürünün mazot ve gübre desteklemesi 2024 te yatıyor...

Tarımla ilgili; ister bankalar olsun ister bakanlık olsun, maalesef ki ama maalesef tam bir işkence... Ya arkadaş hesap zaten benim hesabım, görmek istiyorum dediğinde şubeye gitmek lazım. İnsanlar oturduğu yerden hesap açabiliyor, mobil bankacılık telefon numarasını değiştirebiliyor, ama hesap görme işi illa şubeye 🤣🤣🤣

Bakanlık kısmı zaten, hey havar... En basiti kayıtlı buzağılarınız için destek başvurusu yapacaksınız, illa tarım ilçeye...
Halbuki e devlet ten yaptır başvuruyu, ama yok illa vatandaş uğraşsın dursun 🤣🤣🤣

Allah’tan çks yi e devlete aldılar 😂

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan
Hiçbir şekilde nakit kullanılmıyor
Evet arkadaşlar bankayla görüştüm, aynen dediğiniz gibi. Destekleme hesabınız nakit kullanılmıyor.
Bankacı arkadaş WhatsApp tan bir dosya attı,tüm Türkiye de basakkart anlaşmalı üye isyerleri listesi var.Siz bu listeye bakarak destekleme hesabınızdan alışveriş yapabilirsiniz.
İsteyen arkadaşlara bu dosyayı WhatsApp tan gönderebilirim...
505 399 73 48...

Evet arkadaşlar bankayla görüştüm, aynen dediğiniz gibi. Destekleme hesabınız nakit kullanılmıyor.
Bankacı arkadaş WhatsApp tan bir dosya attı,tüm Türkiye de basakkart anlaşmalı üye isyerleri listesi var.Siz bu listeye bakarak destekleme hesabınızdan alışveriş yapabilirsiniz.
505 399 73 48...
Dosyayı buraya ekleme yada link verme imkanınız var mı? İhtiyacı olan herkes indirebilsin

Ek olarak: internette şöyle birşey buldum. Veriler doğru mu bilemiyorum

Dosyayı buraya ekleme yada link verme imkanınız var mı? İhtiyacı olan herkes indirebilsin

Ek olarak: internette şöyle birşey buldum. Veriler doğru mu bilemiyorum

Bendeki dosyanın başlığı aynı ama sizin link i ben kullanamadım. Şehir ve ilçe seçimi yapıyorum ama üye isyeri göstermiyor...
Bendeki liste 294 sayfa ve pdf olarak hazırlanmış, nasıl yukleyebilirim?

Son düzenleme:
505 399 73 48...
Arkadaşlar sağolsun @cemilAltan arkadaşımız listeyi attı. Pdf hali olduğundan, filtreleme zor olabilir diye, excele çevirip google drive yükledim. İhtiyacı olan indirsin

Excel halini aşağıdan indirebilirsiniz.

Pdf hali

2022 sezonu yüz dekar yerin mazot, gübre desteği on bin küsür TL tutuyordu , 460 lt civarı yakıt aldık.
2023 sezonu yüz dekar yerin mazot gübre desteği on bir bin küsür TL tuttu , 260 lt yakıt aldık, bu gün.
Hepi topu bir dekar fındık parası beyaaa.
Kaldırıp sattığımız ürünün fiyatı sabit. Destek bunun neresinde demeden edemiyor insan

• Beğen
Tepkiler: toztoprak