MC CORMİCK CX105 MASSEY FERGUSON 4255 E KARŞI İZLEYİN GÖRÜN

: MC CORMİCK CX105 MASSEY FERGUSON 4255 E KARŞI İZLEYİN GÖRÜN

MNASSEYIN ONLER BITIK ARADA 900KG YAKIN FARK VAR CX105 HOPLATIO MASSEYI FATIF ABI ONLER YENI OLSAYDI MASEY ALIRDI DIE HALA IDDA EDIO YAKINDA BUNUN ROVANSI OLURSA SASMAYIN YAKINLARDA TULUMTASA GITCEM ZATEN RESIMLERINI CEKERIM BU TRAKTORLERIN A gos-*-s

Hafif Evt Eger Bi Traktörün Önü Hopidik Hopidik Diye sekerse O Traktör adam değildir. Ayrıca paylaşımın için Tşk kardeşim.

arkadaşlar trakkulupte bir markanın yorumunda okudum ama hangi marka hatırlıyamıyorum ama neyse mf nin bütün ağırlıklarını çıkarmışlar vede ön teker bitik diyorsunuz traktörde 1 beygir güce 40 kg gerekliymiş yani traktör 4 ton sa 3.200 kilo olmaz ne kadar çok ağırlık okadar çok çekiş ' ' zaten bu zincir yüzünden birinin başına bir büyük bela gelecek ' '

Ynt: MC CORMİCK CX105 MASSEY FERGUSON 4255 E KARŞI İZLEYİN GÖRÜN

kardeş ya bizim gözlerde var bi bozukluk yada senin gözlerde nasıl sürüklüyor ya allha aşkına ikiside frenlere basıyor o zaman gidiyor cünki o motor agır mf hafiif ondan cekişmede cekemiyorda frenlerde ceksede herk önemli.. onda nasıl gidiyor ben buraya atamadım video izlemek istersen you tube den beynam yazarsan bulursun motor un nasıl cektigini bakınca konusuruz..

karakule link=topic=561.msg101626#msg101626 date=1227889835' Alıntı:
kardeş ya bizim gözlerde var bi bozukluk yada senin gözlerde nasıl sürüklüyor ya allha aşkına ikiside frenlere basıyor o zaman gidiyor cünki o motor agır mf hafiif ondan cekişmede cekemiyorda frenlerde ceksede herk önemli.. onda nasıl gidiyor ben buraya atamadım video izlemek istersen you tube den beynam yazarsan bulursun motor un nasıl cektigini bakınca konusuruz..

tabi Mc Cormick herg yapamıyorya ondan 4255i övüyorsun...
bu neyse tamam ama Tümosan 85-80i çekemiyor 4255, berabere kalıyorlar... 85-80 : 85 Hp 4255?

sen bi bak bakalım CX 105ler nasıl herg yapıyor...

len tümonun 75 liği bile çekiyo bunu .... ne var deee 105 le bağlamışlar