McCormick Traktör'de 2021 Model Yılı Kampanyası

John Deere ve McCormick traktörlerinin Türkiye Distribütörlüğünü yapan IPSO Tarım, yeni bir kampanya duyurdu.

✅ Kampanyaya göre 2021 model yıllı ve pek çok gelişmiş özelliğe sahip McCormick traktörler, hemen teslim fırsatıyla daha uygun fiyatlı satışa sunulacak. İndirimin oranı konusunda ise bilgi verilmeyip, ilgilenen üreticiler McCormick bayilerine davet edilmiş.

1648663423266.png

1648663451739.png

Deutz aldığımız gün mccormick inceleme fırsatımız oldu. İç dizayn ergonomikti her şey kullanışlı erişilebilirdi. Konforu hissettiriyordu. Kullanan arkadaşların yorumları da olumluydu. Ekim dikim ilaç gübre için güzel traktörler. Ama artık kampanyada para etmez fiyatlar çok yüksek diye düşünüyorum.

Ben eskiden beri Landini-Mc Cormick ikilisine İtalya'nın Erkunt'u diyorum.Sebebi, Perkins-Carraro temelli olmaları.Landini'nin kırmızı renklisi Mc Comick, Mc Cormick'in mavisi Landini.Tıpa tıp aynı.Anladığım kadarıyla aynı yerde üretiliyorlar.New Holland ,Case pazarlarken en azından sağını solunu kaportasını biraz değiştiriyor, bunlar tek yumurta ikizi. Deutz ve Same gibi.
Daha 6-7 yıl öncesine kadar , orta kol hassasiyetini U şeklinde bükülmüş yassı demirden alıyordu, Fiat 480 gibi.Ancak son yıllarda kendilerini çok geliştirdiler.Son modelleri Deutz TCD 3.6,Tier 4 emisyon, yarı otomatik şanzıman , hızı ayarlanabilen PS vb gibi çok teknolojik oldu.Ama böyle bir traktörde 3 hidrolik çıkışı olur mu? İkisini orta kola bağladın ve dönerli pulluk tak takamazsın,ya orta kolu takamazsın ya dönerli pulluğu.
Ayrıca, tüm ithal traktörlerde fiyat verememe alışkanlığı var.Bakın sitesine hep güncelleniyor yazar.Dört aydır döviz sabit, yerli traktörler yüzde 8-10 zam yaptı ,ithalciler döviz artmadığı halde fiyat artırabilmek için ya yazmıyor, ya satıcı ile görüşün diyor.İthal traktörde fiyatlar oynak, 8-10 bayiden fiyat almadan ve pazarlık yapmadan alınmaz.Ucunda 100-150 bin civarında içeriye girmek bahtsızlığı mümkün.Trakkulup Konya fuarı videosunda izledik.
Parça temini, servis,parça fiyatı ayrı konular.

• Beğen
Tepkiler: filizma