mccormick traktör almak istiyorum...

evet onu aldık...
bi bilginiz mi var traktörle ilgili

Maalesef yok :( sadece günlük olarak ilanları takip ediyorum, yaklaşık 40-50 günden beri satıştaydi, yanlış hatırlamıyorsam 74.000 ten ilan verildi, daha sonra 72.000 e düşmüştü, en son 70.000 idi. Mahsuru yoksa kaça aldınız?

Aynı galeride NH6040 var. O traktör de 135.000 ile çıkmıştı, sonra 132.000 sonra 130.000 şimdi de 128.000 düştü. Bu traktör de 7.000, sizin aldığınız traktör de 4.000 tl fiyat dusmesi dikkatimi çekti.

bende uzunköprülüyüm parca sorunu benim bildiğimkadarıylada cok var en son ercüment ustada vardı bir 115 lik 3 ay parca beklediler bekledikleri parcalarında hepsi gelmedi daha sonra uydurma bir parca mı yaptılar ne ocak başı gibi traktörü cıkarmışlardı servisten tabi bu benim ustalardan duyduklarım.

bende uzunköprülüyüm parca sorunu benim bildiğimkadarıylada cok var en son ercüment ustada vardı bir 115 lik 3 ay parca beklediler bekledikleri parcalarında hepsi gelmedi daha sonra uydurma bir parca mı yaptılar ne ocak başı gibi traktörü cıkarmışlardı servisten tabi bu benim ustalardan duyduklarım.
Evet o kadar varda tekirdag ve hayraboluda çoğu parcası var o traktordende haberimiz var ona tır vurmus motorun karteli ve bloğu parçalanmış ingiltereden paeca beklediler ona

Gidip konustum sıkıntı cıkmaz dedi traktorde hayraboludan cıkma zaten tanıdı bütün bakımlarını o yapmıs traktör sıkıntı yapmaz dedi

Üzeyir abim babamın en yakın arkadaşlarından dır. Küçüklüğümden beri tanırım. En ufak sorundan en büyüğüne kadar o halleder. Eli kabiliyetlidir. O sağlam dediyse güvenerek alabilirsiniz. Mc lerin tek sıkıntısı çok çektği için çok yükleniyorlar hayvana. Yazık :) O yüzden yoruyor yani bu da ilerleyen süreçlerde arıza olarak geri dönüyor.

Üzeyir abim babamın en yakın arkadaşlarından dır. Küçüklüğümden beri tanırım. En ufak sorundan en büyüğüne kadar o halleder. Eli kabiliyetlidir. O sağlam dediyse güvenerek alabilirsiniz. Mc lerin tek sıkıntısı çok çektği için çok yükleniyorlar hayvana. Yazık :) O yüzden yoruyor yani bu da ilerleyen süreçlerde arıza olarak geri dönüyor.
Aynen oyle hepsi oyle yüklenince sıkıntı cıkarır

Maalesef yok :( sadece günlük olarak ilanları takip ediyorum, yaklaşık 40-50 günden beri satıştaydi, yanlış hatırlamıyorsam 74.000 ten ilan verildi, daha sonra 72.000 e düşmüştü, en son 70.000 idi. Mahsuru yoksa kaça aldınız?

Aynı galeride NH6040 var. O traktör de 135.000 ile çıkmıştı, sonra 132.000 sonra 130.000 şimdi de 128.000 düştü. Bu traktör de 7.000, sizin aldığınız traktör de 4.000 tl fiyat dusmesi dikkatimi çekti.

Pardon konu ile alakasi yok ama o galeride bi same traktor var arkadasa alma niyetimiz var yani tavsiye edermisiniz yada bulundugunuz mevkii demi galeri

Bahsettigim traktor explorer 70 clasik.Peki uzunkopruye geldigimizde size ulassak yardimci olabilirmisiniz bize ?

Uzunköprüde malum galerideki Same explorer70 ve Top90'da benim de gözüm kaldı. Allah sahibine bağışlasın. Çok temiz duruyorlar. Yılbaşı civarı 70-56s DT takası ile Explorer 90 DT alırken baya korkmuştum ama kullanıp ormanda zora vurunca 70-56s dt ile arasındaki net farkı gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam o 70'lik 2005 modeldi. Benim amcaoğulunda vardı aynı kasa 2005 model 70'lik. Ormanda çok ekmek yedirdi. Tavsiye ederim.