Mf 265 hidrolik pompa debisi

41325

19.5 Galon/dakika =73,8 Litre/dakika

• Beğen
Tepkiler: grall

MF 266 Gold serisi, 175 bar, 36 lt/dk debisi var.Benzer nitelikte olması gerekir veya biraz düşük olabilir, kesin bilmiyorum.
Sayin hocam sizin teknik bilginiz iyidir, bu konuda bilginiz varsa paylaşın lutfen. Biz bir deneme yapmaya karar kildik, hidromotor ile dqlgıç pompa çalistirma deneyecez,denemeyi yaparken önce motorla deneyecez randuman verirse ona gore vaska bir kaynak ayarliyacaz, baska bir konuda bazi paylasimlar yapmistim

Elimde katalog bulunmuyor, debisini bildiğiniz bir traktörle damper kaldırma süresi kıyaslarsanız, yaklaşık olarak bulunabilir.Örneğin 50 lt/dk debili traktör damperi 10 saniyede kaldırıyor, 265 15 saniye gibi zamanda kaldırıyorsa debi yaklaşık 33 lt/dk civarları demek olur. Kolay gelsin.

Benim anladığım, elinizde bir tane çıkma yağ pompası var. Bunu su pompalamak için kullanacaksınız ve ne kadar su çekebileceğinizi merak ediyorsunuz. Doğru anlamış mıyım ?

Eğer öyleyse, yağ yerine su konulan şanzuman ne kadar çalışırsa anca o kadar çalışır ve iş görür.

Benim anladığım, elinizde bir tane çıkma yağ pompası var. Bunu su pompalamak için kullanacaksınız ve ne kadar su çekebileceğinizi merak ediyorsunuz. Doğru anlamış mıyım ?

Eğer öyleyse, yağ yerine su konulan şanzuman ne kadar çalışırsa anca o kadar çalışır ve iş görür.

Elimde 5.5 kw bir dalgic pompa var.sondajda tahmini saatlik 20 ton su var, dalgıcin verecegi suda 20 ton max.
Yaptigim teknik arastirmada ,bu dalgicı randumanli calistiracak gerekli deviri ve torku verecek hidro motor arastirdim ve buldum.
Sondajdan ve kuracagim sistemden emin olamadigim icin deneme maliyetini azaltayim dedim ve deneme icin traktoru kullanayim dedim.sanirim haftaya deneme yapcam

• Beğen
Tepkiler: mehmetemre

Elimde 5.5 kw bir dalgic pompa var.sondajda tahmini saatlik 20 ton su var, dalgıcin verecegi suda 20 ton max.
Yaptigim teknik arastirmada ,bu dalgicı randumanli calistiracak gerekli deviri ve torku verecek hidro motor arastirdim ve buldum.
Sondajdan ve kuracagim sistemden emin olamadigim icin deneme maliyetini azaltayim dedim ve deneme icin traktoru kullanayim dedim.sanirim haftaya deneme yapcam
Ustam hodro motor dalgıç vs Foto atabilirmisin.