MF 5435 ile devam, krala veda(Nail Yetek)

İyi dilek ve temenniler için teşekkürler, daha iyileri sizlere nasip olsun inşallah, henüz hiç iş yapmadık garajı bekliyor, çalı çırpı olan bir yerde çalışmış sanki, çizikleri gideriyoruz, şanzuman yağı değiştirip yeterince ısınmasını sağlayıp kalibrasyon yapılacak, şu an traktörün kalkışlarda ve vites geçişlerinde akresif bir hali var, ilk defa traktör kullanan biri gibi oldum [emoji846]

İyi dilek ve temenniler için teşekkürler, daha iyileri sizlere nasip olsun inşallah, henüz hiç iş yapmadık garajı bekliyor, çalı çırpı olan bir yerde çalışmış sanki, çizikleri gideriyoruz, şanzuman yağı değiştirip yeterince ısınmasını sağlayıp kalibrasyon yapılacak, şu an traktörün kalkışlarda ve vites geçişlerinde akresif bir hali var, ilk defa traktör kullanan biri gibi oldum [emoji846]
Abi şanzuman yağı değişim sonrası benim motorda hiç bir işlem yapmadı servis .bunu nsl yapmam lazım bi acıklama yaparmısın bi zahmet.

Ben sadece emin olmak için yağı degistircem, şu anda yağ eksik, fakat kalibrasyon vakti çoktan geçmiş, traktör çok deli[emoji846] böyle kullanılamaz.
Abi ilk bindigimde banada öyle geliyordu ama insan alışıyor zamanla.
Debraj işi olmadığından boşda vites değişimlerinde birden şahlanıyor motor.
Şanzuman yağını keşke traktör gelmeden servisde degiştseydin

• Beğen
Tepkiler: nailyetek