Mibzer tercihi konusunda yardım!!!

08.09.2014
2,222
3,198

Arkadaşalar çift şanzımanlı 20 li mibzer almaya karar verdim. Ceylan tarım ve Altınay tarım arasında kaldım. Aynı makine ama arada 1,5 fark var. Altınay daha pahalı.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Altınay gerçektende güzel ekipmanlar üretiyor.
Sıfır mibzer satın almak istesem altınay 1. Tercihim olurdu.hem fiyat hemde kalite olarak doğru orantılı.

Resimler ve ekler

• Screenshot_20190720-163433_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20190720-163433_sahibindencom.jpg
    986 KB · Görüntüleme: 353
  • Screenshot_20190720-163418_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20190720-163418_sahibindencom.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 356
Gönül ister Kurt mibzer ama malum fiyatlar ama Altınay ile irtem arasında fark yok ve isteğe bağlı Altınay elektronik iz bırakmada yapıyor

-altınay bende isterdim ancak 4 kez aramam rağmen ya beni gerçek alıcı olarak görmedi yada bir birimizden elektirk alamadık sanırım. Hiç ilgilenmedi bende firmadan soğudum açıkçası. Elektrik iz bırakmalı 20 liyi hayrettin ceylandan sipariş verdim. Ayrıca altınayın baltaları düz bunun ünlü gibi balta başları söküp takmalı.

-altınay bende isterdim ancak 4 kez aramam rağmen ya beni gerçek alıcı olarak görmedi yada bir birimizden elektirk alamadık sanırım. Hiç ilgilenmedi bende firmadan soğudum açıkçası. Elektrik iz bırakmalı 20 liyi hayrettin ceylandan sipariş verdim. Ayrıca altınayın baltaları düz bunun ünlü gibi balta başları söküp takmalı.
Hayırlısı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın. Ceylân tarımın da makineleri gayet iyi ve sağlam.
Mahsuru yoksa kaça anlaştınız?