• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Mibzer tercihi konusunda yardım!!!

Arkadaşalar çift şanzımanlı 20 li mibzer almaya karar verdim. Ceylan tarım ve Altınay tarım arasında kaldım. Aynı makine ama arada 1,5 fark var. Altınay daha pahalı.

Teşvikle, tarım aletleri yarı fiyatına alınıyor diye duydum. Şartlarını siz daha iyi bilirsiniz. Şakalak kullanıyoruz biz yıllardır.

İmkan varsa Kurt derim
İrtem de iyidir ancak mibzer olayında Kurt bir tık yukarıdadır
Sonrasında tartışmasız Altınay
Altınay da Kurt ve İrtem yolunda ilerliyor...

Gönül ister Kurt mibzer ama malum fiyatlar ama Altınay ile irtem arasında fark yok ve isteğe bağlı Altınay elektronik iz bırakmada yapıyor
-altınay bende isterdim ancak 4 kez aramam rağmen ya beni gerçek alıcı olarak görmedi yada bir birimizden elektirk alamadık sanırım. Hiç ilgilenmedi bende firmadan soğudum açıkçası. Elektrik iz bırakmalı 20 liyi hayrettin ceylandan sipariş verdim. Ayrıca altınayın baltaları düz bunun ünlü gibi balta başları söküp takmalı.

-altınay bende isterdim ancak 4 kez aramam rağmen ya beni gerçek alıcı olarak görmedi yada bir birimizden elektirk alamadık sanırım. Hiç ilgilenmedi bende firmadan soğudum açıkçası. Elektrik iz bırakmalı 20 liyi hayrettin ceylandan sipariş verdim. Ayrıca altınayın baltaları düz bunun ünlü gibi balta başları söküp takmalı.
Hayırlı olsun

Hayırlısı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın. Ceylân tarımın da makineleri gayet iyi ve sağlam.
Mahsuru yoksa kaça anlaştınız?

Üst Alt