MODAYA UYDUK,TOSCANO DİK FREZEM TESLİM EDİLDİ

Sağolun.Makina sizin oralı.
Firma sahibinin çiftçi bir ailenin çocuğu ve makina mühendisi olması benim için tercih sebebiydi.
Dik frezen hayırlı olsun abi evet toscano markasının sahibi olduğu Dündarlar aynı zamanda aktif olarak tarım yapıyor.Bizim buradada son yıllarda toscano sap parçalama makinaları çoğaldı.Dündarlar daha önceleride Hisarlara rotovatör rotil üretiyordu.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın
Hayırlı ve bereketli olsun güle güle kullanın
Hayır olsun.Toscano güzeldir bende Rötavatör alacağım zaman Toscano alacaktım hafifliği yüzünden elemiştim ama kalite olarak gayet iyi olduğunu düşünüyorum.sezon sonunda yağını değişmeyi unutmayın.
Hayırlı olsun abi iyi günlerde kullanirsin inşallah
Dik frezen hayırlı olsun abi evet toscano markasının sahibi olduğu Dündarlar aynı zamanda aktif olarak tarım yapıyor.Bizim buradada son yıllarda toscano sap parçalama makinaları çoğaldı.Dündarlar daha önceleride Hisarlara rotovatör rotil üretiyordu.
Arkadaşlar çok teşekkürler.
Bugün firmayı aradım,''Yüz liralık ekmek kızartma makinasının bile kullanma kılavuzu var koca makinenin niye yok ''dedim.Meğer varmış.E-posta ile gönderdiler,34 sayfa,hepsini okudum.Traktör gibi yağ değişimi var.İlk 50 saat sonunda şanzıman ve rotor bölümü yağı 140W ile değiştirilecekmiş.
Bizim köyde iki tane Dündarlar (aynı firma) sap parçalama var.Mısır için birisini paylaşmıştım.

trakkulup.net

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.