MODAYA UYDUK,TOSCANO DİK FREZEM TESLİM EDİLDİ

14.10.2010
2,244
4,079
Amasya

Bölgemizde yeni eğilim (trend dersem @kayasevkett kızar :) ) pulluk sonrası dik freze kullanarak en kısa sürede ve en az ekipman kullanarak toprağı ekime hazır hale getirmek.
Bende bu işe merak sardım.Seçimimi Toscano 2.5 m'ye yaptım.
Beni desteklemekle, tarımsal üretime katkı nedeniyle bütün milletini desteklemiş olan Ziraat Bankası'na teşekkürler.

Resimler ve ekler

• IMG_20210109_130805.jpg
    IMG_20210109_130805.jpg
    228.9 KB · Görüntüleme: 241
  • IMG_20210109_143011.jpg
    IMG_20210109_143011.jpg
    442.4 KB · Görüntüleme: 211
  • IMG_20210109_142803.jpg
    IMG_20210109_142803.jpg
    352.7 KB · Görüntüleme: 217
  • Adsız.png
    Adsız.png
    659.8 KB · Görüntüleme: 233
  • IMG_20210109_142822.jpg
    IMG_20210109_142822.jpg
    341.1 KB · Görüntüleme: 238
Bölgemizde yeni eğilim (trend dersem @kayasevkett kızar :) ) pulluk sonrası dik freze kullanarak en kısa sürede ve en az ekipman kullanarak toprağı ekime hazır hale getirmek.
Bende bu işe merak sardım.Seçimimi Toscano 2.5 m'ye yaptım.
Beni desteklemekle, tarımsal üretime katkı nedeniyle bütün milletini desteklemiş olan Ziraat Bankası'na teşekkürler.
Abi Allah hayırlı etsin.
Aslında benim kızdığım saçma sapan yerlerde anlamsız kelimeler kullanılması da neyse şimdi senin makineyi sabote etmiyelim. 🤣

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450

güle güle kullan ücreti ne kadar

38000 TL.Hiç peşinsiz 4 yıl vade. Peşin fiyatı bir ay önce 35000 liraydı (şu anda 36500)
Hayirlı olsun abi herkez bankalardan dert yanar ama zirratt olmasa bi cogumuz ne yeni traktor alabilir nede ekipman

Ben bir ay önce işlemleri bitirdim.Bayide yoktu.Eskişehir'den gelmesi bir ay sürdü.Yılbaşının ilk günü teslim edeceklerdi,bu hafta gidip teslim aldım.İlk kez destekleme ile bir ekipman aldım.Ziraat olmazsa ekipman ve traktör edinmek gerçekten zor.Bugün paylaştın,Ziraatte faizlerini bir kat artırdı.Ben %9 la kullandım.Bununda % 75 i devlet desteği (sübvansiyon).Şu anda alsaydım,41000 lira ödeyecektim.Yine de piyasaya göre çok uygun.Bir ay önce, bir yıl sonra ödemeli % 9 faizli hiç bir banka kredi vermiyordu.Bununda dörtte üçünü almamak gerçekten destek.Ancak ekipmanın yerli üretim olması gerekiyor,aksi halde sübvansiyon yok.
Hayırlı olsun Cemal abi benimde hoşuma giden güzel alet
Allah razı olsun.Kısmet oldu işte.
Allah sanzumanina zeval vermesin güle güle kullanın:)
Teşekkürler.
Hayırlı olsun abi.
Kredi sürecini ve ödeme şeklini anlatabilir misiniz ?
Merdane sıyırıcıları iyi değilmiş tavda tıkanıyor bu çeşitler.
Her iş yaptığınızda iyi ki almışım diyeceğiniz bir makine güle güle kullanın.
Teşekkürler.Güncel ÇKS isteniyor.Ödeme 1.2.3.4. yılın sonunda 8500,9000,9500,10 küsür. Kalan paraya göre azalan yıllık hayat sigortası peşin.Bu yıl için 550 ödedim (memnuniyetle).Sıyırıcılar sendeki gibi ızgara değil,bunlar böyle yapmış.

Maşallah yeni makinanız hayırlı olsun. Dik rotavatör alacak olsam bende ilk Toscano derim gaspardo alamayınca. Güle güle kullanın

Sağolun.Almadan önce fabrikayı arayıp mühendisleriyle görüştüm.Şanzıman,dişli kutusu ve ayakların İtalya'dan ithal edildiğini söyledi.Sadece şanzımanın döküm kutu kısmı Türkiyede yapılıyormuş. Ne yazık ki,gerçek bu.
Hayırlısı olsun güle güle kullanın tarlalarıniza bereket getirsin
Çok teşekkürler.
Hayırlı olsun güle güle kullanın

Sağolun.Orada yaygın kullanılıyor mu bu ekipman?
Hayırlı olsun güle güle kullanın

Teşekkürler
Hayırlı olsun abi güle güle koş

Sağolun
Abi Allah hayırlı etsin.
Aslında benim kızdığım saçma sapan yerlerde anlamsız kelimeler kullanılması da neyse şimdi senin makineyi sabote etmiyelim. 🤣

Zaten espri yaptım.Yukarda 38K yazacaktım.Tadında bırakayım dedim.
Hayırlı olsun.
İyi günlerde gülerek kullanın.
Sağolun hocam.