• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Motorine 55 kuruş indirim

Vallahi ben çözemiyorum toprağım şuan Türkiye de döviz ucuz olduğu için bu fiyat sanırım benim yazdığım fiyat en ucuz olan yerde daha yüksek satan yerler var bereket kdv yi geri alıyorum yoksa külliyen zarar
Merhaba,şirket üzerinden mi yürütüyorsunuz işleri nasıl kdv yi geri alıyorsunuz?

Az önce petrol aradım 4.43 oldugunu söyledi ama akşam alacağız bugun petrol yükseliyor dolarda yüksek hemen artırırlar

Merhaba,şirket üzerinden mi yürütüyorsunuz işleri nasıl kdv yi geri alıyorsunuz?
Merhabalar burda 50 bin leva üzerinde harcama yapan KDV ye kayıt olma hakkı var örneğin tohum ilaç mazot traktör tarım aleti servis yeme içme kıyafet vs bunların %20 sini 3 ay içinde banka hesabına geri yatırıyor vergi dairesi

"Suudiler 'Ruslar ne isterse 10 dolar daha ucuza' diye petrol satıyor!"

"Suudiler 'Ruslar ne isterse 10 dolar daha ucuza' diye petrol satıyor!"

Umarım sanayiciler bu petrolün ucuz olmasını fırsata çevirirler, su akar Türk bakar olmaz.

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 21/03/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Benzinde 4 Motorinde 11 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur

Bugun yükseliş oldu biraz ya hemen yansıt ama yansımadan benzinliğe vardılar galıba bizimkiler Bu seneki ihtiyaç biter inşallah

en dip fiyatta su an sanırım stok yapmak lazım değil mi? bu petrol üreticilerinin rekabeti daha aşağı çeker mi biraz daha?

en dip fiyatta su an sanırım stok yapmak lazım değil mi? bu petrol üreticilerinin rekabeti daha aşağı çeker mi biraz daha?
Yeteri kadar düştü , dolar şu ara yüksek düşmeside zor diyorlar, haliyle mazota 11 kuruş zam geldi galiba, ihtiyaç varsa hazırlamak iyidir, ha ben çok harcıyorum dersenix bişey diyemem.pazartesi akşamı genelde zam geleceği yada düşeceği belli olur, ben bir ay önce maxotu haxırladım o ara savaş muhabbeti varken ,şimdi corona var yarın ne çıkar Allah bilir tercih size kalmış, ben olsam sabah gider alırım.

Yeteri kadar düştü , dolar şu ara yüksek düşmeside zor diyorlar, haliyle mazota 11 kuruş zam geldi galiba, ihtiyaç varsa hazırlamak iyidir, ha ben çok harcıyorum dersenix bişey diyemem.pazartesi akşamı genelde zam geleceği yada düşeceği belli olur, ben bir ay önce maxotu haxırladım o ara savaş muhabbeti varken ,şimdi corona var yarın ne çıkar Allah bilir tercih size kalmış, ben olsam sabah gider alırım.
4500 den aldık abi mazotu 1100 litre

Motorin geçenlerde 5,35 seviyelerine inmişti daha düşer dedim almadım bir gün sonra 11 kuruş zam gelmiş dahada artar diye 5,46 dan 2000 litre aldım.

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt