Motorine 55 kuruş indirim

Son indirimden önce ankara
IMG_20200316_085748_1.jpg

Merhaba,şirket üzerinden mi yürütüyorsunuz işleri nasıl kdv yi geri alıyorsunuz?
Merhabalar burda 50 bin leva üzerinde harcama yapan KDV ye kayıt olma hakkı var örneğin tohum ilaç mazot traktör tarım aleti servis yeme içme kıyafet vs bunların %20 sini 3 ay içinde banka hesabına geri yatırıyor vergi dairesi

"Suudiler 'Ruslar ne isterse 10 dolar daha ucuza' diye petrol satıyor!"

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
"Suudiler 'Ruslar ne isterse 10 dolar daha ucuza' diye petrol satıyor!"

Umarım sanayiciler bu petrolün ucuz olmasını fırsata çevirirler, su akar Türk bakar olmaz.

en dip fiyatta su an sanırım stok yapmak lazım değil mi? bu petrol üreticilerinin rekabeti daha aşağı çeker mi biraz daha?
Yeteri kadar düştü , dolar şu ara yüksek düşmeside zor diyorlar, haliyle mazota 11 kuruş zam geldi galiba, ihtiyaç varsa hazırlamak iyidir, ha ben çok harcıyorum dersenix bişey diyemem.pazartesi akşamı genelde zam geleceği yada düşeceği belli olur, ben bir ay önce maxotu haxırladım o ara savaş muhabbeti varken ,şimdi corona var yarın ne çıkar Allah bilir tercih size kalmış, ben olsam sabah gider alırım.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Yeteri kadar düştü , dolar şu ara yüksek düşmeside zor diyorlar, haliyle mazota 11 kuruş zam geldi galiba, ihtiyaç varsa hazırlamak iyidir, ha ben çok harcıyorum dersenix bişey diyemem.pazartesi akşamı genelde zam geleceği yada düşeceği belli olur, ben bir ay önce maxotu haxırladım o ara savaş muhabbeti varken ,şimdi corona var yarın ne çıkar Allah bilir tercih size kalmış, ben olsam sabah gider alırım.
4500 den aldık abi mazotu 1100 litre

• Beğen
Tepkiler: wallace22