ne coronaymış

Şu aralar 2.dalganin piki gibi sanki çok aşırı serbest bırakıldı herkes adam hasta olduğunu bildiği halde dışarı çıkıyor 100 kişiye bulastiriyor aşı bulamadığı sürece bu hastalığın bitmesi çok zor

Hastalarımıza acil şifalar diliyorum.Allah yardımcıları olsun.

Hasta olduğunu bile bile insan içine çıkana da tez zamanda akıl fikir nasip olsun.

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
  • Muhteşem
Tepkiler: The_Hoca
Annem kapmış biryerden,
durumu iyi,
bende merkezde aynı adreste kayıtlı olduğum için,köyde riskli kabul edildim,
şükür birşeyim yok,
birkaç güne önlem kalkar.
köyde sıkıldım valla.
Geçmiş olsun abi, bizde olduk geçirdik acayip bi halsizlik oluyor kemiklerine matkap salmış gibi ağrıyor eklem yerleri 20 - 22 gün koku ve tad alma kayboluyor çok kötü birşey.

Bu hastalık herkese gelecek kimininki ağır kimininki hafif geçecek.

teşekkürler can kardeşim. teşekkürler benim kardeşim.
yine yoksun ne iş. :(dikkat et hoca,
dediğin gibi her yerde var artık.
hırsız evin içinde valla.
Dikkat etmeye çalışıyoruz.
Komşu hastalık geçirdi , 10 kg zayıfladık , dedi .
Bizde verecek kiloda yok ki. :(
Soğan, sarımsak , bal yiyip , beslenmeye dikkat ediyoruz o kadar.

Dikkat etmeye çalışıyoruz.
Komşu hastalık geçirdi , 10 kg zayıfladık , dedi .
Bizde verecek kiloda yok ki. :(
Soğan, sarımsak , bal yiyip , beslenmeye dikkat ediyoruz o kadar.
bu kadar çalişmayla et tutmazsın zaten hocam , ögretmenmisin, çiftcimisin, buyukbas, kumesci , tarim , iş cesidiniz cok , bizim köye icarcû aile gelmisti, calisa calisa artik motosiklette oglu kanala babasida arabayla hendege girdi, Allah muhafaza işin şakası bi tarafa bu dunyanin yapana işi bitmiyor, birazda istirahat gerek.fazla istirahat ettim 6 da uyanıyorum[emoji16]

bu kadar çalişmayla et tutmazsın zaten hocam , ögretmenmisin, çiftcimisin, buyukbas, kumesci , tarim , iş cesidiniz cok , bizim köye icarcû aile gelmisti, calisa calisa artik motosiklette oglu kanala babasida arabayla hendege girdi, Allah muhafaza işin şakası bi tarafa bu dunyanin yapana işi bitmiyor, birazda istirahat gerek.fazla istirahat ettim 6 da uyanıyorum[emoji16]
Bayramınız mübarek olsun.
Virüs kendi konakçısını tanıdıktan sonra commensalism formuna geçecekmiş.
Hayvandan insana geçmiş bir viral yapı var ama ne yaptığını bilmeden hareket ediyor.
1. doz aşıyı olduk, 2. doz aşının sırası yaklaştı,
Aşı olduktan sonra 1 gün dinleniyoruz.
Foruma marabayız demiştik.