New Hollad TD110D Bluemaster mi? Case Ih JX110 Maxpro mu?

Pompa değişebilir ama garanti kapsamından çıkar diye tahmin ediyorum. CommonRail enjeksiyon sistemleri ayarlanmasını elektronik olduğu için daha tam çözemediler ama güzel ayarlanırsa yakıtta ve çekişte büyük farkı var.

abi yakıtı biraz fazla alma demem ama çok iyi düşünmen lazım edirneliyim bende millet elinden çıkarıyo bizim köyde arkadaşta var td 110 d çok yakıyo be abi deponun dolusuyla 40 dönüm yer sürmüş bitmiş 5 li 12 no ünlü pulluk ile. motor bu bi kere alınıyo 15 sene arkana bakmak istemıyosan massey al derim

Case mi Nh mi bilmem ama hangisi olursa olsun bence tercih 100 hp olani olmali. 110 luklarin cok yaktigini ve gereksiz takilan buyuk lastikler yuzunden hantal kaldigini duydum. Ama 100hp olan modelleri gercekten cok pratik, seri ve bayilma yapmiyo yakit konusunda da kuzenimde var cok memnun

Yorum yapan arkadaslara cok tesekkur ederim son bir sorum daha var. New holland td110d modelinde common rail yakit enjeksiyonu olmadigini biliyorum. Acaba sonradan eklenebilirmi?
Bu sene yıl sonunda td serisinin commonrail motorlu modeli olacak diye duymuştum bayinize o konuyu sordunuzmu fabrikanın o yönde bir çalışması varmı acaba.

• Beğen
Tepkiler: MEKANİKMEN
abi yakıtı biraz fazla alma demem ama çok iyi düşünmen lazım edirneliyim bende millet elinden çıkarıyo bizim köyde arkadaşta var td 110 d çok yakıyo be abi deponun dolusuyla 40 dönüm yer sürmüş bitmiş 5 li 12 no ünlü pulluk ile. motor bu bi kere alınıyo 15 sene arkana bakmak istemıyosan massey al derim
Massey alirsam dyna 6 ve 120 hbden asagisini almam. Ayrica 110lugu alip 10 senede bir buyutmeyi dusunuyorum. Su andaki durumlar yerli traktorden yana. Full depo ile 40 donum yer dedinmi bi yanlislik var onda rahman kardes. Ben 80-66 ya 5li 12 numara kullaniyorum 60 lt mazot yakiyorum 40 donumde. Koyden bi arkadasim aldi balya makinasi falan her turlu ise kullandi motoru biraz ariza yapti ama guzel kullaninca uzecegini sanmiyorum.

Case mi Nh mi bilmem ama hangisi olursa olsun bence tercih 100 hp olani olmali. 110 luklarin cok yaktigini ve gereksiz takilan buyuk lastikler yuzunden hantal kaldigini duydum. Ama 100hp olan modelleri gercekten cok pratik, seri ve bayilma yapmiyo yakit konusunda da kuzenimde var cok memnun
Lastik modellerinde 3 farkli secenek var. Dar lastik, orta balon lastik ve balon lastik olarak. Ben orta balon lastik secenegini istemistim. Sanirim bogulma gibi sorunlar ortadan kalkacaktir.

Massey alirsam dyna 6 ve 120 hbden asagisini almam. Ayrica 110lugu alip 10 senede bir buyutmeyi dusunuyorum. Su andaki durumlar yerli traktorden yana. Full depo ile 40 donum yer dedinmi bi yanlislik var onda rahman kardes. Ben 80-66 ya 5li 12 numara kullaniyorum 60 lt mazot yakiyorum 40 donumde. Koyden bi arkadasim aldi balya makinasi falan her turlu ise kullandi motoru biraz ariza yapti ama guzel kullaninca uzecegini sanmiyorum.

Abi çok yakın arkadaşım anlattı bi tek o değil köyde bitanede aynı modelin delta serisi bi abide var oda çok şikayetçi yakıt konusundan. 4255 var bide delta 110 d var o abide 4255 kadar seri değilmiş arkadan eremiyomuş sürerken.

Arkadaşlar Case İH MaxPro serisi ile New holland TDD serisi arasında ne fark var? Bildiğim kadarıyla Case'de Sunroof ve arka cam sileceği extra olarak sunuluyor. Peki kalite farkı var mı? Facebook'ta görmüştüm case daha kaliteli avrupaya ihraç ediliyor , new hollnad daha çok afrikaya ihraç oluyor demişlerdi. kalite olarak hangisi daha iyi . Bu açıklama doğru mu? Birde hangisinin yakıtı az...

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı