New Holland TD serisi Hava kompresörü www.traktörhavakompresörü.com

Ynt: New Holland TD serisi Hava kompresörü www.traktörhavakompresörü.com

Değerli arkadaşım,

Şu an için sadece TD serisine var
ilerleyen zamanda sizin model içinde çalışma yapılacaktır. Hava kompresörüne ihtiyacın oluyorsa hidrolik çıkışlarından çalışan kompresör işini göre bilir.

Değerli arkadaşım,

Mutlaka motor üzerinde bağladığın her alıcı beygir gücünden çalacaktır. Önerdiğimiz kompresör sürekli çalışmıyor. Sen klimayı açar gibi düğmesine bastığında çalışmaya başlıyor. 10 litrelik hava tüpünü rölantide 55 sn de dolduruyor. havayla işin bittiğinde düğmesini kapatıyorsun güç çekme işlemi bitiyor. İhtiyacın olduğunda çalıştığında 2 hp çalışmazsa o hp bu kadar ekonomik

Firmanın internet sitesinden baktığım kadarıyla montajı güzel ve kaliteli duruyor. Faydalı bir ürün olacaktır. İnşallah diğer modeller için de üretilirse biz de taktırırız. :)

nh_fıat link=topic=55447.msg592125#msg592125 date=1336653964' Alıntı:
peki fiyatı ne kadardır ? :) birde hpye göre fiyatları deişiyormu ? 3 silindir 4 silindirde fln ?
herhalde bedavaya takacaktır nh erkunt bu tip kompresorler icin artı bi fiyat istemiyor .. yakında pistonlu yan ve orta kol içinde ayrı ücret isticek anla$ılan newholland .. erkuntun bedavaya yaptıklarını yeni bi özellikmi$ gibi vatanda$a kakalamaya calı$ıyolar bide üstüne para isticekler pes diyorum ba$ka bi$ey demiyorum .. kimse yanlı$ anlamasın benim dü$üncem böyle ..traktörümde ekipmanlarımın coğuda newholland ama yaptıklarıyla üstüne basa basa söylüyorum beni soğuttu bu firma kendinden .. sitenin ismini turktraktor diye okumu$um özür dilerim .. ba$ka bi firmaymı$ .. ben bunu newholland ürettide artı bi paraya takıyor gibi algılamı$tım .. bu firma sahibine satı$larında ba$arılar dilerim ..

Arkadaşlar,

Biz üretici firma ile hiçbir bağımızı ve ilişkimiz bulunmamaktadır. Sadece kendi nam ve hesabımıza bu alanda ihtiyaç hissettik kompresör seti geliştirdik. Fiyatımıza 3 ve 4 silindirli modeller için fiyat listesi 1400 TL + KDV dir. Adetli alışlarda indirim uygulanabilir.

Boktan bir traktör hiçbir artısı yok newhollandın aldığıma pişmanlığımı anlatabilecek kelimeyi biliyorum ama buraya yazamam. B traktöre verdiğim para haram vallahi parayı değecek bir artısı yok FIAT Newholland oldu kaliteyide yedi hırıyide yedi.Almayın arkadaşlar alırsanız yanarsınız kullanıcısıda yalan söylüyor yolda eşşek gibi mazot yakıyor tarlada da ahım şahım bir işi yok

masseysuper90 link=topic=55447.msg595831#msg595831 date=1337373060' Alıntı:
Boktan bir traktör hiçbir artısı yok newhollandın aldığıma pişmanlığımı anlatabilecek kelimeyi biliyorum ama buraya yazamam. B traktöre verdiğim para haram vallahi parayı değecek bir artısı yok FIAT Newholland oldu kaliteyide yedi hırıyide yedi.Almayın arkadaşlar alırsanız yanarsınız kullanıcısıda yalan söylüyor yolda eşşek gibi mazot yakıyor tarlada da ahım şahım bir işi yok
senle bazı fikirlerimiz aynı. ama şuan sadece NH deil çogu yerli markalar kalitesiz bence. sadece NH ye demek yanlış olur.
biz td65s aldık ama 640ın sağlamlıgını bi türlü bulamadık. çekişi iyi mozatu normal ama sağlamlık yok. 2 sene daha kullansak 2ye ayırırm zaten ben bu motoru. 640 30 sene civatasına anahtar değdirmeden satıldı

-----------DUYURU-----------

----TARLADA BÜYÜK KOLAYLIK-----
NEW HOLLAND-LS-TÜMOSAN- TRAKTÖRLERE HAVA KOMPRESÖR KİTİ BÜTÜN ÇİFTÇİLERİMİZ HİZMETİNE SUNULMUŞTUR.
- FİLTRE TEMİZLİĞİ
- KABİN TEMİZLİĞİ
- TEKER ŞİŞİRME VB.

GENTRAK GÜVENCESİ İLE
TEL: 0312 385 04 09
CEP: 0530 227 28 47

Arkadaşlar mrb,

Ben Afyondan Ahmet bizim alie tam New Hollandcıdır. Bizde TD 100 ve TD 80 var amcamda TD 90 ve TD 80 var. Traktörlerimize kompresör takıldığı duyduk, taktıra bilirsek bizim için büyük ihtiyaç ve çok büyük kolaylık olacaktı köyden 8 kişi ( 5 tane 4 silindirli ve 3 tane 3 silindirli )karar verdik taktırmak için. Marka filkar olunca www.filkar.com.tr adresinden telefon bulduk ve firmayı aradık. firma direkt saatışlarının olmadığı ve tek yetkili satıcısının volkan mühendislik olduğunu söyledi ve tel numarasını verdir. Volkan mühendisliği aradık durumu anlattık ve 5 tane 4 silindirli ve 3 tane 3 silindirliler için set aldık. firma peşin çalışıyor. bize adetli olunca indirim de yaptılar. taktırmak için Konyadan bir özel servis önerdiler servis de Afyona gelip hesaplı bir şekilde 1.5 saatte taktı. Şu an için 20 gün oldu çok memnunuz büyük kolaylık şimdiye kadar nerdeydiniz diyecem yani. Sadece hava tankı 10 l dediler o biraz düşük kalıyor amma kompresör çok hızlı dolduruyor. klima gibi düğmeye bastığınızda çalışıyor. hava filitresi ve intercooler radyatörünü çok güzel temizliyor. Ayrıca arkadaşlar kompresör taktırmak istiyorsanız garantili şart filkar firması sadece yetkili satıcılarına garanti belgesi düzenliyorlarmış. ana parçalar üzerinde seri numarası var bunlar garanti belgesine işleniyor ve firmada bunu kendi bilgisayarlarına kayıt ediyorlamış. Filkar firması yetkilileri bu şekilde bilgi verdi . Arkadaşlar dikkatli olun derim bence firmaya sormadan ürün almayın. Yakın zamanda kompresör resimlerini paylaşacağım. bekleyin beni.

FİLKAR BU ÜRÜNÜ HERKESE SATIYOR.

GENTRAK FİRMASININ SATTIĞI ÜRÜNLERDE FİLKAR MARKADIR VE İKİ YIL GARANTİLİDİR.
25 YILLIK SAHA TECRÜBESİ DOĞRULTUSUNDA TÜM FARKLI MODELLEREDE 2 YILDIR UYGULAMAKTA OLUP; AYRICA TARLADA ÇİFTÇİNİN YÜKÜNÜ HAFİFLETMEK İÇİN YAKITTA %25 TASARRUF SAĞLAYAN, GÜCÜ ARTIRAN HER MODELE UYGUN YÜZÜN ÜZERİNDE KİT UYGULAMALARINA SAHİPTİR.

----TARLADA BÜYÜK KOLAYLIK-----
NEW HOLLAND-LS-TÜMOSAN- TRAKTÖRLERE HAVA KOMPRESÖR KİTİ BÜTÜN ÇİFTÇİLERİMİZ HİZMETİNE SUNULMUŞTUR.
- FİLTRE TEMİZLİĞİ
- KABİN TEMİZLİĞİ
- TEKER ŞİŞİRME VB.

GENTRAK GÜVENCESİ İLE
TEL: 0312 385 04 09
CEP: 0530 227 28 47