New Holland TD100 klima fanı sigorta sorunu

23.04.2009
14,006
24,003
35
Bilecik

Arkadaşlar merhaba
2012 model 900 saatteki traktorum klima fanını acınca sigorta atiyor 25lik sigorta taktıl az bi yanık kokusu geldi yine sigorta attı üst tavan nasıl sökülür başına gelen varmı

Anahtarı bulmak zor oldu bilecik bursa yenişehir sakarya eskişehir ne yedek parçalarda nede servislerde hiçbirinde böyle bi parça yok
Anahtar 3lü set halinde satıliyor 3700 tl civarı ama yok nette ararken hayraboludan knt otomatiw diye orjinal newholland parça satan yerden buldum aldık bakalım insallah sorun çozülür

1000059019.jpg

Anahtarı bulmak zor oldu bilecik bursa yenişehir sakarya eskişehir ne yedek parçalarda nede servislerde hiçbirinde böyle bi parça yok
Anahtar 3lü set halinde satıliyor 3700 tl civarı ama yok nette ararken hayraboludan knt otomatiw diye orjinal newholland parça satan yerden buldum aldık bakalım insallah sorun çozülür

Ekli dosyayı görüntüle 80483

Ekli dosyayı görüntüle 80483
Elektronik parçalar fiat dobloyla aynı oluyor genelde, fiat otomobil parçacılarına bakarsan çok daha uygun fiyata bulabiliyorsun. Başımıza geldi.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Fan anahtarını değiştirdik yine olmadı
Küçük sigorta hemen atıyor büyük sigortayı eritiyor fanda en ufak bi zorlanma yada ses yok normal çalışıyor 10 15 saniyede hem anahtarı ısıtıyor hemde sigortayı atıyor servisin elektirikçisi çözemede
Çok eski bi elektirikçiye danıştım araya role koymak gerekiyor dedi başına gelen varmı anlayan varsa yorum yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

1000059245.jpg

Klima sorunu çözüldü kompresör bobin değişti şimdi çok iyi
Güle güle kullan. Klimasız zor oluyor. Kadir gecesi günü nohutları ekerken benim traktöründe kliması durdu. Sıcakta cam kapı ne varsa açmak zorunda kaldım. Olan tozu yedirdi bana. Şimdi benimde sorun kalmadı ama mübarek gün baya eziyet etti.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK