New Holland TD100 klima fanı sigorta sorunu

Güle güle kullan. Klimasız zor oluyor. Kadir gecesi günü nohutları ekerken benim traktöründe kliması durdu. Sıcakta cam kapı ne varsa açmak zorunda kaldım. Olan tozu yedirdi bana. Şimdi benimde sorun kalmadı ama mübarek gün baya eziyet etti.
Kompresöre kaç tl verdin. Birde markası ne
Sağolasın 2 gün 35 derece sıcakta balya yaptım nefes alınmıyor içerde camları acamadım toz olmasin diye
Kompresor bobin değişti sadice
Klima gazı geri çektiler 1200 grm ciktiydi tekrar bastılar 1000 grm toplam 3250 verdim parca 1000 tl civarı galiba sormadım

Sağolasın 2 gün 35 derece sıcakta balya yaptım nefes alınmıyor içerde camları acamadım toz olmasin diye
Kompresor bobin değişti sadice
Klima gazı geri çektiler 1200 grm ciktiydi tekrar bastılar 1000 grm toplam 3250 verdim parca 1000 tl civarı galiba sormadım
Benimde klima yı kapattığın zaman kompresör boşa çıkınca ses yapıyor kısa süreli. Acaba kompresör kasnağında ki bilya mı yapıyor sesi kafama takıldı da onun için sordum parça fiyatını

Benimde klima yı kapattığın zaman kompresör boşa çıkınca ses yapıyor kısa süreli. Acaba kompresör kasnağında ki bilya mı yapıyor sesi kafama takıldı da onun için sordum parça fiyatını
Benim sadece bobin değiştı şuan ses falan yok şimdilik ama masraf cok derlerse yenisini al kasnak daha pahalı diye biliyorum kompresorde 10 bin civari ortalama

• Beğen
Tepkiler: ilyas35