New Holland TD110D

Ynt: New Holland TD110D

nh bi hostes koltuğu atıp bide kuyruk miline geçişi düğmeli falan yaparsa artık her kapıda avrupa motor yerine nh görürürz Allahın izniyle :) Erkuntçular şimdiden diyordur 60 lık erkunt 110 luğu çeker asfaltta diye :)

qarizmatiqa link=topic=48053.msg464718#msg464718 date=1320431595' Alıntı:
beklenti yüksek ben hidroliğide elektronik bekliyorum avrupa nh ' ler gibi vites de öyle olmalı :D fiyatıda eski td100 ile t5060 arasında olsun :D
Toprak bayramdan sonra ankaraya gidecem fabrikada çalışan akrabalar var eğer girebilirsem girer bunun resimlerini falan çekerim bakarız nasılmış içi falan güzel duruyo bence

yok arkadaş ne yaparsa yapsınlar ithal modeller gibi yapamıyorlar. şimdi nh nin netteki sayfasına girdim ileri geri debriiyajsız shutll lı model yapmışlar koskoca topuz koymuşlar birde gitmişler 118 litre depoyu 90 litreye düşürmüşler. böyle bişey olurmu yahu bir tarafı düzelt bir tarafı boz.

hamza40_7 link=topic=48053.msg464720#msg464720 date=1320431922' Alıntı:
Toprak bayramdan sonra ankaraya gidecem fabrikada çalışan akrabalar var eğer girebilirsem girer bunun resimlerini falan çekerim bakarız nasılmış içi falan güzel duruyo bence
toprağım ayrıntılı fotoğraf çekiver anahtarını filanda çek, bu türk traktörün anahtarları bir rezillik hala 480 anahtarı kullanıyoruz, vites geçişleri ön teker dönüş açısı hidrolik kolları kuyruk mili kapı açma yerleri herşeyi çekiver merak ediyoruz

qarizmatiqa link=topic=48053.msg464729#msg464729 date=1320432640' Alıntı:
toprağım ayrıntılı fotoğraf çekiver anahtarını filanda çek, bu türk traktörün anahtarları bir rezillik hala 480 anahtarı kullanıyoruz, vites geçişleri ön teker dönüş açısı hidrolik kolları kuyruk mili kapı açma yerleri herşeyi çekiver merak ediyoruz
hakikatten kardeş yaa tümosan kadar olamıyor anahtar yönünden. tümosanın kontak anahtarı farklı hiç bir tümosan birbirine uymuyor ayrıca kontak+kapı+depo hepsi tek anahtar araba gibi yeni çıkanları bu şekilde yapmışlar