New Holland TD110D

Ynt: New Holland TD110D

caseye benzetmişler ben buna para vermem içide kesin eski TD serisi gibidir buna vereceğiniz parayı ithal bir MF ye verin hem konfor hem ekonomik hem kalite hemde çekişi daha iyidir koç holding gibi cimri üç kağıtçı firma görmedim yahu traktörün el gazını çektin diye kırılırmı hiç olacak şey değil herşeyinden çalıyorlar 80 bin tl ye kakaladığı traktörün fiyatı taş çatlasa 50 bin tl dir çiftçi arkadaşlar lütfen biraz duyarlı olun koç grubu kaliteli mal üretisin şimdi üretikleri mallarda onlar gibi çürük çıkıyor saygılar

ceya023 link=topic=48053.msg556656#msg556656 date=1331068212' Alıntı:
bak aşıgıda t5 in ve m40 ın resimleri var kabin hatlarına dizaynına bak bakalım hiç benzemiyorlar degil mi ?

Uploaded with ImageShack.us

t5
http://1.bp.blogspot.com/-PVhUVB8Tk7I/Tr1HdufCAQI/AAAAAAAACJ4/eOGdjMm-_rM/s1600/1_5000%257E1.JPG[/img]

sadece aynı lamba takılmış o kadar lambaların yerleri filan farklı ama motor tam olarak çıkınca görecegiz inşaallah

gezicilokman link=topic=48053.msg556319#msg556319 date=1331043444' Alıntı:
caseye benzetmişler ben buna para vermem içide kesin eski TD serisi gibidir buna vereceğiniz parayı ithal bir MF ye verin hem konfor hem ekonomik hem kalite hemde çekişi daha iyidir koç holding gibi cimri üç kağıtçı firma görmedim yahu traktörün el gazını çektin diye kırılırmı hiç olacak şey değil herşeyinden çalıyorlar 80 bin tl ye kakaladığı traktörün fiyatı taş çatlasa 50 bin tl dir çiftçi arkadaşlar lütfen biraz duyarlı olun koç grubu kaliteli mal üretisin şimdi üretikleri mallarda onlar gibi çürük çıkıyor saygılar

milet haklı olarak isyanlarda