New Holland Tr6.130 mu Massey Ferguson 5713 mü

Etme ustad okadar kötü değildir heralde kubota.Tmm dediği gücü yansıtmıyor belki ama 3 metre mikserde biraz şey olmadı mı.Tr6 isterse öbür başı dönsün.Eski fiatları maviye boyadıkları gibi eski t6000leride tr6 olarak dayıyorlar millete yarım milyonların üstünde.Daha çok öperler bizim milletimizi
Kubato 135 sıfır 2019 model bayide kalmış 480 e alındı 1 ay once

Kubota 3 metre dik rotovatörü 2000 rpm le sürüngen kademe de çekebilir.
TR6 , 4,5 metre dik rotovatörü 2000 rpm le süper sürüngen 4. vitesle çekebilir.
TR6 da otomatik vites geçişleri daha sarsıntısız geçiyor.
TR6 140 motor gücü olarak daha fazladır.
Kubota sıra başına gidene kadar TR6 sırayı dönmüş olur.

sizde bu kubotaya bi on yargi var nedense tr hicbir sekilde gx 135 yanina gelemez tls bile yok 24-24 sanziman 6000 silindir hacminden hic bahsetmiyorsunuz pratik donus yakit bunun cabasi 4 metre agir tip frezeyi kubota her turlu cekiyor tr ye o para verilmez gx varken kullanan biriyim sattim artik gxim yok halada motorun arkasindayim

Etme ustad okadar kötü değildir heralde kubota.Tmm dediği gücü yansıtmıyor belki ama 3 metre mikserde biraz şey olmadı mı.Tr6 isterse öbür başı dönsün.Eski fiatları maviye boyadıkları gibi eski t6000leride tr6 olarak dayıyorlar millete yarım milyonların üstünde.Daha çok öperler bizim milletimizi

yok oyle birsey cizelgelere bakip yorum yapmak baska kullanip gormek baska ben 4 metre mikser kullanıyorum

Evet kubatoya bi önyargı var,köyde hala oğlu aldı sıfır,umarım iyidir, biraz hafif olduğu tekerlerin tez eskidiginden bahsediliyorperformansi yazın ancak gorecez,bakalım bafrada ve civarına 135 çok satıldı bayi çok güçlü.iyi çıkarsa bende düşünebilirim.

Abi düşünme al derim. Ağırlığın önemi mutlaka var evet ama sen çeltikçi adamsın bize ideal makine. Ağırlık istersen doldur tekeri su yada janta ağırlık bak işine.

Etme ustad o kadar kötü değildir heralde kubota. Tmm dediği gücü yansıtmıyor belki ama 3 metre mikserde biraz şey olmadı mı.Tr6 isterse öbür başı dönsün. Eski Fiatları maviye boyadıkları gibi eski t6000leride tr6 olarak dayıyorlar millete yarım milyonların üstünde. Daha çok öperler bizim milletimizi
Disk tiller aletinde TS110A Plus , M135 GX2 den daha pratik hareket ediyor,
Kalite eleştirisi yapmıyoruz.
Bayi M108S için emsal markalardan kuyruk mili kullanımında %50 az yakar diyerek traktör satıyor,
M135 GX2 nin powermix verileri 340 gr.kw/h .
Emsal markalar içinde Fendth markası da bulunur.
Fendth markasının satıcısı bile diğer markalardan biraz az yakar, diyor, makul görülebilir, kimse yoğurdum ekşi demez.
Hindistan lılar gibi yapalım , 10 lt lik şaşal şişeyi depo olarak kullanalım.
MGX4 serisi olsa motor haritası eleştirisi yapmayız, MGX2 serinin yazılım ihtiyacı var.
Garanti süresi içinde yazılım yapılmıyor, garantiden sonra yazılım yapılırsa kullanıcı ne yapacak?
Kubota tarım kültürü minimalist kalıyor.

Kubota 3 metre dik rotovatörü 2000 rpm le sürüngen kademe de çekebilir.
TR6 , 4,5 metre dik rotovatörü 2000 rpm le süper sürüngen 4. vitesle çekebilir.
TR6 da otomatik vites geçişleri daha sarsıntısız geçiyor.
TR6 140 motor gücü olarak daha fazladır.
Kubota sıra başına gidene kadar TR6 sırayı dönmüş olur.

hocam siz teknik kısımlarda bilgili görünüyorsunuz,case maxum 135 öneren arkadaşlar var inceledim devasa bir görünümü var sanki 180 bg makina gibi heybeti.Bu traktör hakkında ne düşünüyorsunuz.

Case maxum serisi bizim bölgede hiç görmedim,çevremde hiç bahsi dahi geçmedi diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Bayi M108S için emsal markalardan kuyruk mili kullanımında %50 az yakar diyerek traktör satıyor,
Fendth markasının satıcısı bile diğer markalardan biraz az yakar, diyor, makul görülebilir, kimse yoğurdum ekşi demez.
MGX4 serisi olsa motor haritası eleştirisi yapmayız, MGX2 serinin yazılım ihtiyacı var.
Garanti süresi içinde yazılım yapılmıyor, garantiden sonra yazılım yapılırsa kullanıcı ne yapacak?
Mgx2 ile 4 arasında dağlar yokya.ayrıca pet şişe olayına gelince 135 gx ile tr6 140 deneyebiliriz.Ama tr6 girdap oluşturabilir şişede dikkat et hoca.Onun buralarda adı mavi ördek diye geçer.Birini övecem derken diğerini eşşek arabası yerine koydun.

İrfan abi kubato kuyruğa 110 hp verse tr 165 vermesi gerekir 4.5 m mixerde caponlarla kriz çıkartmayalım gece gece [emoji28] gelsen şunu 3.5 m e düşürt

Mgx2 ile 4 arasında dağlar yokya.ayrıca pet şişe olayına gelince 135 gx ile tr6 140 deneyebiliriz.Ama tr6 girdap oluşturabilir şişede dikkat et hoca.Onun buralarda adı mavi ördek diye geçer.Birini övecem derken diğerini eşşek arabası yerine koydun.
Biz çiftçiyiz, hepsini denemeliyiz.
İrfan abi kubato kuyruğa 110 hp verse tr 165 vermesi gerekir 4.5 m mixerde caponlarla kriz çıkartmayalım gece gece [emoji28] gelsen şunu 3.5 m e düşürt
Siz bir deneyin ondan sonra konuya bakalım.
hocam siz teknik kısımlarda bilgili görünüyorsunuz,case maxum 135 öneren arkadaşlar var inceledim devasa bir görünümü var sanki 180 bg makina gibi heybeti.Bu traktör hakkında ne düşünüyorsunuz.
Case maxum serisi bizim bölgede hiç görmedim,çevremde hiç bahsi dahi geçmedi diyebilirim.
Forumda iki kullanan üyemiz bulunmaktadır, servis masrafları oluyor.

MF nin kalitesi belli NH nin belli şimdi hiç fanatiklik yapmaya gerek yok Reşat altını boşuna demiyoruz biz hala daha kaç model MF lere biniyoruz tık yok MF nin üretim yaptığı tarihte hangi markalar vardı zaten alacak niyeti varki sormuş gücü yetene hayırlı uğurlu olsun