New Holland Tr6.130 mu Massey Ferguson 5713 mü

Mf den başka kaliteli motor yok mu diyorsunuz ??peki ilk dizel traktörü ilk 4×4 traktörü kim yapmış.ozaman mf neredeydi.yada kendine ait bir motoru var mı?Eğer ayrıntıya girilirse iş değişir.
O dediğin fanatikliğe girer ayrıntıda çok motoru boğar MF ayıkıyım avrupa standartını düşün o zaman hangisi ağır basıyor bide aynı segmentte olmanıyla başlıktaki traktörler denkmi

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Sana söyle söyleyeyim 2018 MODEL tr6.130 u sattık şuan 5711s pazarlığındayız

Serdar bey tr yi kullanmış ve şimdi mf alacakmış. Eğer bu traktörlerde gördüğü pozitif ve negatif yönleri kıyaslama yaparsa burada çoğu kişi faydalanmış olacak.
Geçenlerde bi newholland bayisiyle sohbet ettik , bana tr130 ve 140 i öyle bir anlattı ki oracıkta 5455 in anahtarını bırakacaktım. 6714 Massey peşinden gelemiyor dedi, ben şok !

sarı sitede 2009 model fendt 312 125 hp 350 saatte var. Hiç tarlaya girmemiş 640.000 tl.

Bu serilerin kroniği var mı bilmiyorum ama şatılı eski tip ve joystick yok ufak bir vites kolu gibi bir sey var onun haricinde tr ve mf yi gömer

tekrar baktım kabin süspansiyonu ve tls yi net göremedim

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Serdar bey tr yi kullanmış ve şimdi mf alacakmış. Eğer bu traktörlerde gördüğü pozitif ve negatif yönleri kıyaslama yaparsa burada çoğu kişi faydalanmış olacak.
Geçenlerde bi newholland bayisiyle sohbet ettik , bana tr130 ve 140 i öyle bir anlattı ki oracıkta 5455 in anahtarını bırakacaktım. 6714 Massey peşinden gelemiyor dedi, ben şok !

kimse yogurdum eksi demez kanmayın yok oyle dunya t6.165 4 metre mikserde stop ediyor kubota ayni mikseri duymadan götürüyor heleki masseyin yanina hic gelemez hepsini gordum denedim bzde var suan icin hele 6700 serisiyle kiyas edilemez

sarı sitede 2009 model fendt 312 125 hp 350 saatte var. Hiç tarlaya girmemiş 640.000 tl.

Bu serilerin kroniği var mı bilmiyorum ama şatılı eski tip ve joystick yok ufak bir vites kolu gibi bir sey var onun haricinde tr ve mf yi gömer

tekrar baktım kabin süspansiyonu ve tls yi net göremedim
Bildiğim kadarıyla o motorda kabin süspansiyonu yok ön süspansiyon mevcut şatıl eski tip değil, arka lif çıkışı dört adet normalde sekiz olmalıydı

kimse yoğurdum eksi demez kanmayın yok öyle dünya t6.165 4 metre mikserde stop ediyor kubota ayni mikseri duymadan götürüyor hele ki masseyin yanına hic gelemez hepsini gördüm denedim bizde var şuan için hele 6700 serisiyle kıyas edilemez
Konuyu açan arkadaş 5 soklu dönerli pulluk için traktör soruyor.
Mısır arazisinde 5713S, 4 soklu döner pullukla 5 km/h hızla sürüm yapabiliyor.
Pancar arazisinde 7718S , 5 soklu döner pullukla 7km/h hızla sürüm yapabiliyor.
Ne tavsiye edersiniz?

Konuyu açan arkadaş 5 soklu dönerli pulluk için traktör soruyor.
Mısır arazisinde 5713S, 4 soklu döner pullukla 5 km/h hızla sürüm yapabiliyor.
Pancar arazisinde 7718S , 5 soklu döner pullukla 7km/h hızla sürüm yapabiliyor.
Ne tavsiye edersiniz?

konuyi acan arkadas mf ile yerl new hollandi kiyasliyor parasi varsa 7000 alicak tbiki

Bende inanmıyorum artık saatler. Motor 280 saatte haşat olmuş. 1600 saate 2017 model motorun gövde bağlantı somunları yalama olmuş ama spreyle fıs fıslanmış anahtar değmemiş gibi:)

Ersen muayenesiz traktörde hiç affetmiyorlar saati çekip son muayene ayarına atlatıp geçiyorlar
Vatandaş yer mi