NEW HOLLAND TT BAHÇE SERİSİNİN ÇEKİSİ HAKKINDA

Ynt: NEW HOLLAND TT BAHÇE SERİSİNİN ÇEKİSİ HAKKINDA

Hocam ben yanıtlayım bızım akrabalarda var tt 55 2007 mı ne sanırım güneşlikli katlanamadıgım bi traktör ama yınede hakkını yemem sabah Mf 285 lik ile birlikte çıkmışlar yola kazayağı çekmek için aksam geldiklerinde tt 55 de çeyrek depo mazot varken 285 lik hava yapacak konumdaydı daha bide üstüne 285 lıgın yan ayar kolu diş sıyırmış gitmiş onu yaptırmış felan yanı nerden baksanız bi 15 20 dönüm tt55 den az yer sürmüş tam hatırlamıyorum ama sanırım ıkısıde aynı kazayagı kullunıyodu çekiş ve yakıt konusunda çok iyi bizim bu sene ekinleri onlarla beraber ektık ben hayret ettım bi tarlada o kadar dıktıkı bizim 165lıgın ordan cıkarmasına imkan yoktu ama o zorlanmadan götürüyodu ayrıca bana bu sene dişimi kırttırıyodu nerdeyse bi bayır var tarladan tarlaya geçicez o mibzerde bizde arkadan gidiyoruz ekinler gübreler bizde o kadarda yüklü değilken ben çıkamadım çıldırdım en son tt55 amcam sayılır bana gülüyodu çok sinirliydim ama o an :) ama benim gibi Mf sürüyosanız o traktöre çok zor alışırsınız 3 silindir oldugu için çok kesiliyo geçen sene ben ekinleri onla taşımışdım mesela deneme yapmıştım bizim mf 165 lıkle 2. vites le kıçını yırttım çıktı ama TT55 ile seri 1 de çıkmıyo takvıye 4 ile çıkıyordum böyle

Ynt: NEW HOLLAND TT BAHÇE SERİSİNİN ÇEKİSİ HAKKINDA

MERHABA HOCAM ÖNCELİKLE BİR TT55B BAHÇE FARESİ KULLANICISI OLARAK :)) SİZLERE BİLGİM DAHİLİNDE GEREKEN NEYSE SÖYLEYEBİLİRİM

BENDEKİ TRKTÖR 2012 TT55B BAHÇEDE MÜKEMMEL ÇAPA KÜLTE SORUNSUZ
TARLA KULLANIMINDADA GÜZEL ÇEKİŞİ VAR YALNIZ KASİSLİ ARK DEDİĞİMİZ KISIMLARDA GEÇİŞLERDE DİKKATLİ OLMAK GEREKİYOR HEMEN ASKIYA ALIYOR ALT YAKIN OLDUĞUNDAN
TARLA SÜRÜMÜNDE PATİNAJ YAPMASI BAHÇEYE GÖRE FAZLA ONDAN DOLAYI YAKIT OLARAK BAHÇEYE GÖRE TARLADA FARKLI YAKIYOR