New Holland Yeni TR5-90-100-110 serisi özellikleri

Üst üste 3. msj olacak ancak mazur görün lütfen. Yorum yazmayı atlamışım :)

Tam bilemiyorum ancak TD serisinde kullanılan motor sanırım ( bg gücü ve tork değerleri TD serisi ile aynı ), eski TR5 serisinin gösterge paneli, iç dizaynı, TR6 da kullanılan şanzıman vb gibi. Karma bir model olmuş açıkçası.

Umarım düşük fiyat politikası ile birlikte çiftçilerimizin beklentisini karşılar.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Tr5 kampanya yaptılar td100 için kampanya var 150 bine veren yerler var, bu yeni tr5 serisi fiyatı yüksek olacak gibi bekleyip görelim

Kampananın 2 nedeni var.
1-Yeni TR5-90-100-110 serisi
2-Son zamanlardaki en düşük satış rakamlarının olması. Bayiler traktör satamıyor, bu nedenle fiyatı mümkün olduğunca düşürüyorlar.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Özellik olarak güzel duruyor. Bir tek motor eski kalmış. Onuda daha kanunlarda Euro 4 geçmediği için bırakmışlardır diye düşünüyorum. Donanım olarak iyi olması dışında tasarımda birkaç noktaya daha dokunuşlar yapsaymışlar. Daha şık bir traktör olacakmış diye düşünüyorum. Aynalar, ön konsol, lambalar daha modern ve teknolojik olsa traktörün havası biraz daha yakışıklı olacakmış. Yani yaptın yaptın bir bunlardan mı kâr ettin sanki demeden edemiyor insan. İnşallah fiyatlar da alınabilecek seviyelerde olur. TD serisi şimdiye kadar çoktan bu seviye ye gelmeliydi. O serinin fiyatına çiftçimiz bu donanımda bir traktör hak ediyor.

Özellik olarak güzel duruyor. Bir tek motor eski kalmış. Onuda daha kanunlarda Euro 4 geçmediği için bırakmışlardır diye düşünüyorum. Donanım olarak iyi olması dışında tasarımda birkaç noktaya daha dokunuşlar yapsaymışlar. Daha şık bir traktör olacakmış diye düşünüyorum. Aynalar, ön konsol, lambalar daha modern ve teknolojik olsa traktörün havası biraz daha yakışıklı olacakmış. Yani yaptın yaptın bir bunlardan mı kâr ettin sanki demeden edemiyor insan. İnşallah fiyatlar da alınabilecek seviyelerde olur. TD serisi şimdiye kadar çoktan bu seviye ye gelmeliydi. O serinin fiyatına çiftçimiz bu donanımda bir traktör hak ediyor.

Erkan,

Konu başlığını " New Holland Yeni TR5-90-100-110 serisi özellikleri " olarak değiştirir misin?

Güzel özellikler ama keşke yerli motor yerine F5C 4.4 litre İtalya bir motor kullanılsa tadından yenmez ama yinede güzel başlangıçı 180 bin 200 bin lira seviyesinde olursa alınabilir bir traktör

Shuttle hassasiyet ayarı keşke tr6 da olsa benim tr6 traktörde A B viteslerde çok yavaş kavrıyor tarla sürümünde bunun zorluğunu hissettim
[video=youtube;X5nGSByB1Vc]https://www.youtube.com/watch?v=X5nGSByB1Vc[/video]
[video=youtube;xjIQ6jS6DuQ]https://www.youtube.com/watch?v=xjIQ6jS6DuQ[/video]
T5000 serilerinin ayarı gibi olabilir belki.

• Beğen
Tepkiler: Berkay Karadeniz