• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

New Holland Yeni TR5-90-100-110 serisi özellikleri

3.9 litre silindir hacmi
Türk Traktör S8000 motor
155 litre yakıt deposu
Elektro-hidrolik Power shuttle
Otomatik çift çeker kumandası ve diferansiyel kilidi
40 km/saat maksimum ilerleme hızı
3 kademe POWER SHUTTLE HASSASİYET AYARI
5.400 kg hİdrolİk kaldırma kapasİtesİ

4.750 KG ağırlık ( ek ağırlıklarla )

251 cm dingil açıklığı

Hayırlı uğurlu olsun güzel olmuş silindir hacmi ve tork tdd serisi ile aynı, diğer özellikler iyi olmuş, önceden görmek istediğimiz modeli sonunda yaptılar

Üst üste 3. msj olacak ancak mazur görün lütfen. Yorum yazmayı atlamışım :)

Tam bilemiyorum ancak TD serisinde kullanılan motor sanırım ( bg gücü ve tork değerleri TD serisi ile aynı ), eski TR5 serisinin gösterge paneli, iç dizaynı, TR6 da kullanılan şanzıman vb gibi. Karma bir model olmuş açıkçası.

Umarım düşük fiyat politikası ile birlikte çiftçilerimizin beklentisini karşılar.

Tr5 kampanya yaptılar td100 için kampanya var 150 bine veren yerler var, bu yeni tr5 serisi fiyatı yüksek olacak gibi bekleyip görelim

Tr5 kampanya yaptılar td100 için kampanya var 150 bine veren yerler var, bu yeni tr5 serisi fiyatı yüksek olacak gibi bekleyip görelim
Kampananın 2 nedeni var.
1-Yeni TR5-90-100-110 serisi
2-Son zamanlardaki en düşük satış rakamlarının olması. Bayiler traktör satamıyor, bu nedenle fiyatı mümkün olduğunca düşürüyorlar.

Özellik olarak güzel duruyor. Bir tek motor eski kalmış. Onuda daha kanunlarda Euro 4 geçmediği için bırakmışlardır diye düşünüyorum. Donanım olarak iyi olması dışında tasarımda birkaç noktaya daha dokunuşlar yapsaymışlar. Daha şık bir traktör olacakmış diye düşünüyorum. Aynalar, ön konsol, lambalar daha modern ve teknolojik olsa traktörün havası biraz daha yakışıklı olacakmış. Yani yaptın yaptın bir bunlardan mı kâr ettin sanki demeden edemiyor insan. İnşallah fiyatlar da alınabilecek seviyelerde olur. TD serisi şimdiye kadar çoktan bu seviye ye gelmeliydi. O serinin fiyatına çiftçimiz bu donanımda bir traktör hak ediyor.

Özellik olarak güzel duruyor. Bir tek motor eski kalmış. Onuda daha kanunlarda Euro 4 geçmediği için bırakmışlardır diye düşünüyorum. Donanım olarak iyi olması dışında tasarımda birkaç noktaya daha dokunuşlar yapsaymışlar. Daha şık bir traktör olacakmış diye düşünüyorum. Aynalar, ön konsol, lambalar daha modern ve teknolojik olsa traktörün havası biraz daha yakışıklı olacakmış. Yani yaptın yaptın bir bunlardan mı kâr ettin sanki demeden edemiyor insan. İnşallah fiyatlar da alınabilecek seviyelerde olur. TD serisi şimdiye kadar çoktan bu seviye ye gelmeliydi. O serinin fiyatına çiftçimiz bu donanımda bir traktör hak ediyor.
Erkan,

Konu başlığını " New Holland Yeni TR5-90-100-110 serisi özellikleri " olarak değiştirir misin?

3 4 senedir traktor yenilemeyi düşünüyorum ve hersene bi tarla cikiyor tarla aliyorum hep seneye seneye diye diye gidiyor bakalım hayırlısı busene olsun inşallah

Shuttle hassasiyet ayarı keşke tr6 da olsa benim tr6 traktörde A B viteslerde çok yavaş kavrıyor tarla sürümünde bunun zorluğunu hissettim

Güzel özellikler ama keşke yerli motor yerine F5C 4.4 litre İtalya bir motor kullanılsa tadından yenmez ama yinede güzel başlangıçı 180 bin 200 bin lira seviyesinde olursa alınabilir bir traktör

NewHolland çok abarttı fiyatları bence o kadar zamandır NH kullanıyorum ama TR5.115 4WD K.K. 16.9R34 (TR53) 334.696 TL bin MF 5713 2018 model 200 saatte 360 a veriyor adam ben MF tercih ederim

fendt 1050 modelinin sileceği bozulsa Türkiye'de tamir ettiremezsin ;) gerek yok fendt Türkiye ye fazla... Otomobilin basit bir arızası bile tamir olmuyor nerde kaldı fendti tamir edecekler heeey heey
Bak bunda haklısın ama ileri teknoloji mf modelleri de burada zor tamir olur biz en iyisi kara düzenden devam

Shuttle hassasiyet ayarı keşke tr6 da olsa benim tr6 traktörde A B viteslerde çok yavaş kavrıyor tarla sürümünde bunun zorluğunu hissettim
[video=youtube;X5nGSByB1Vc]https://www.youtube.com/watch?v=X5nGSByB1Vc[/video]
[video=youtube;xjIQ6jS6DuQ]https://www.youtube.com/watch?v=xjIQ6jS6DuQ[/video]
T5000 serilerinin ayarı gibi olabilir belki.

Zamanla ve hidrolik yağ miktarında ki değişiklik sebebiyle kalibrasyonu bozuluyor kalibrasyon yapımını servisten öğrenip kendiniz yapabilirsiniz.

Üst Alt