Newholland Fiyat Listesi (Günceldir)

Mahsuru yoksa tarla fiyatları ne civarda? Yabancılara satış var mı? Mesela ben gelip zirai amaçlı arazi satın alabilirmiyim.
250 euro ya da var 800 euro ya da var tarlasina bagli Burda arazileri 1 den 12 ye kadar kategori ye ayirmislar gecmis te butun tarlalari fiyatlar Buna gore degisiyor malesef yabancilara arazi satisi yasak suanda sirket uzerine alinabiliyor

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
250 euro ya da var 800 euro ya da var tarlasina bagli Burda arazileri 1 den 12 ye kadar kategori ye ayirmislar gecmis te butun tarlalari fiyatlar Buna gore degisiyor malesef yabancilara arazi satisi yasak suanda sirket uzerine alinabiliyor

Fiyatlarınız gayet makul. Bulundugum bölgede fiyatlar 10.000 eurodan başlıyor. Sizinki gibi düzen yok. Ekonomi deseniz çöktü gitti. İşler böyle devam ederse düşünmüyor değilim.

Fiyatlarınız gayet makul. Bulundugum bölgede fiyatlar 10.000 eurodan başlıyor. Sizinki gibi düzen yok. Ekonomi deseniz çöktü gitti. İşler böyle devam ederse düşünmüyor değilim.
Benim ekecegim tohum fiyati Belli gubre fiyati Belli yakit ayni sekilde satacagim fiyatta 3 Asagi 5 Yukari Belli onumuzu gorebiliyoruz enflasyon 2.5 civarinda lizing faizi yillik 2 civarinda euro fiyati sabit yani onumuzu gorebiliyoruz

• Beğen
Tepkiler: kirci02 ve ufukk
100 bg civarında bir traktör orada ne kadar fiyatlara alınabilir ortalama bir rakam söylerseniz yeterlidir.
Teşekkürler
Ufuk Bey,gecende John Deere bayisinden 2019 ürünleri icin indirimler geldi:John Deere 5050e Kabin 4x4 25500 Euro....5090m PowerReverser Sanzuman 32/16 44000 Euro.....5100R ön sspansiyon Command8 Sanzuman 32/16 61000 Euro...….5075e Kabin Klima 37000 Euro belki biraz daha pazarlik paylari da olabilir,

• Beğen
Tepkiler: ufukk
Benim ekecegim tohum fiyati Belli gubre fiyati Belli yakit ayni sekilde satacagim fiyatta 3 Asagi 5 Yukari Belli onumuzu gorebiliyoruz enflasyon 2.5 civarinda lizing faizi yillik 2 civarinda euro fiyati sabit yani onumuzu gorebiliyoruz
En güzeli geleceği 3 aşağı 5 yukarı doğru görmek. Bize yaza buğday için 1.25 TL taban fiyat açıklanır ise resmen pantolonlara doldurduk. Üzülüyorum ülkemizdeki üreticinin haline işimiz çok zor.

En güzeli geleceği 3 aşağı 5 yukarı doğru görmek. Bize yaza buğday için 1.25 TL taban fiyat açıklanır ise resmen pantolonlara doldurduk. Üzülüyorum ülkemizdeki üreticinin haline işimiz çok zor.
Ben soyleyim Asagi Yukari bugday fiyati 140 150 euro arasinda olur yaza artik kaliteye gore 160 euro ya da cikabilir bu Asagi Yukari aynidir sadece problem turkiyede doviz cok degisken oldugu icin sorun oluyor