newholland klima arizasi

Arkadaslar kolay gelsin sayfaya yeni uye oldum.Bir sorum var bende nh td 75 d var 2017 model klima arizasi var klima gazini calistiran kisin devreye girmiyor kesik kesik calisiyor servis geldi soket degistirdi gitti gne calismiyor.traktor sogukken 10 calistirim motoru durdugumda klima motoru gaz kismi ve klima petegi bayagi isiniyor sorun nedir acaba

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Arkadaslar kolay gelsin sayfaya yeni uye oldum.Bir sorum var bende nh td 75 d var 2017 model klima arizasi var klima gazini calistiran kisin devreye girmiyor kesik kesik calisiyor servis geldi soket degistirdi gitti gne calismiyor.traktor sogukken 10 calistirim motoru durdugumda klima motoru gaz kismi ve klima petegi bayagi isiniyor sorun nedir acaba
Servisi bırak sanayi de traktörlerle uğraşan en iyi kılimacıyı araştır ona götür.

Servisler anlamıyor bizimde öyle başımıza geldi traktörün klima soğutmadı gazdan deyip boşu boşuna gaz basıldı sonra yine düzelmeyince klimacıya götürdük sorunu çözdü.Sizde bir klimacıya gösterin ama klimacıda iyi olsun oto elektrikçiden bozma klimacıyada gitmeyin.

• Beğen
Tepkiler: Topragin krali
Merhaba. Klima peteği tıkalı başka sorun yok tavanın arka tarafında üstte kapak var 10/15 civata söküp açıp klima petek temizlenirse düzelir yanlardaki kabin havalandırma dış hava filtrelerinide kontrol et Klimayı öyle çalıştırma zorluyor kompresörü patlatırsın.

Kabin havalandırma dış hava filtrelerini ben kapattım tamamen , filtre çok pahalı olduğu için değiştirmedim kapattım. Ve hiçbir olumsuzluk olmadı hatta toz olayı azaldı

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74