Newholland Kullanıcılarının Muhabbet Köşesi

Ynt: Newholland Kullanıcılarının Muhabbet Köşesi

orjinal ön yükleyici değilse garantinin bir şey diyeceğini sanmıyorum çünkü sağlam ön yükleyiciler alta bütün şasi atıp kepçe kollarını şasiye monteliyorlar yani traktörün gövdesine montelenen kepçeler riskli şöyle ki yeri geliyor traktörün arkasında 500 kg+ ağırlık olduğu halde arkayı kaldırabiliyor eğer traktörün dökümüne monte edersen kepçeyi ya dökümü patlatır sende olduğu gibi yada traktörü debriyaj balatasından ikiye böler ananevi kepçe üreticilerinde olduğu gibi ... umarım garanti karşılar

bizde 2 tane traktör Var biri
2013 model Same Argon 75
digeri
2014 model Td 75d bluemaster

Resimler ve ekler

• uploadfromtaptalk1425912378840.jpg
    uploadfromtaptalk1425912378840.jpg
    98.4 KB · Görüntüleme: 406
  • uploadfromtaptalk1425912400231.jpg
    uploadfromtaptalk1425912400231.jpg
    86.1 KB · Görüntüleme: 391
  • uploadfromtaptalk1425912378840.jpg
    uploadfromtaptalk1425912378840.jpg
    98.4 KB · Görüntüleme: 396
  • uploadfromtaptalk1425912400231.jpg
    uploadfromtaptalk1425912400231.jpg
    86.1 KB · Görüntüleme: 396

kardesm İkisininde Ustun oldugu yerler var Pratiklik Yakit hiz Vs. seylerde same cok cok ustun ya ne biliim bu sitede same cok iyibi motor olarak algilanmiyo ama Ne bilim ikiside kapimin onunde
tamm td agur cekismede ceker ama Yakiti Bos islerde cok yakiyo ciftte felan normal olsada biyere giderken td ye mars vuramiyoz
sameyi kullaniyoz ama goble cekerken felanda newholland cok daha iyi sonra arka kepceyle yuk yuklerkende on kaldirma derfi yok + konforu Cok super iceri az ses aliyo Ya ikisininde Avantajlari var iste secim yapmasi zorr :D

Ama Samedeki Tadi Newhollandta Alamiyom
motora cekisi az Diyorlar Az İsindiktan sonra Newhollanddan Rampada daha seri gidiyo Ama sogukken Cekmiyo bide isinmasi biraz gec oluyo iste tek sıkıntısı O same traktorlerinin

Mrb arkadaslar benim 94 model fıat 60-56 sifir aldigim 2000 saatte traktotum. Var buna kara kafalarda ki gibi hidrostatik direksiyon taktirmaya karar verdim butun parcalarini altim ön dingil direksiyon kutusu pisto bosch basic pompasi borular vs kendim taktiracagim randiman verir mi sizce

Selamün aleyküm beyler Konu buraya uygun mudur artık bilemiycemde benim acil bir sorum olucak New Holland TD65S 4WD Kaç diş tarak çekebilir? yada 60 diş tarak çekebilir mi zorlarmı yani

T480s 2015 bendede var icin rahat olsun yeterki depo dolu olsun kafan rahat olur yapamiyacagi is yok tek hatasi bence önu biraz hafif ben baska bir kusurunu bulamadim varsa kullanan arkadaslar yorumlarini bekliyoruz

S.a ben cifcilige yeni basliyacak bir kardesinizim benim 45 bin lira kadar bir param var . New holland alma taraftariyim TT50-55 kabinli 4x4 dusunuyorum aliyim mi almayim mi yoksa baska bir seri mi . Benim yapicagim is 50 80 donum arasinda bir tarla surucem .
Tesekkurler :)

2013 1000 saatte td75 4wd var ara işlerde yakıtı içiyor ama agır işlerde resmen kokluyor çekişi desen ünlü 4 13 inç ve alpler 5 12 inç iki pulluğuda hiç aldırmıyor rampalı tarlalarda 2nin 3 üne düştüm sadece gayet memnunuz

Bende bir nh ci olarak oneri vermeniz umuduyla sorularım olacak öncelikle td75d aldik daha yüz saatte bile gelmedi ama ilk pullauk denememizde 4lü12inc ünlü pullukla 2nin2siyle surebildik ama çok yavaş motor ilerde acilirmi yada kaç saatte açılır bir sorum daha var traktöre pompa ayarı yapıp gücünü artira biliyomiyuz verim alabilirsiniz yada sorun olurmu bunuda bi açıklığa kavuşturalim lütfen şimdiden teşekkür ederim

batu89 link=topic=62261.msg1025175#msg1025175 date=1444073666' Alıntı:
Bende bir nh ci olarak oneri vermeniz umuduyla sorularım olacak öncelikle td75d aldik daha yüz saatte bile gelmedi ama ilk pullauk denememizde 4lü12inc ünlü pullukla 2nin2siyle surebildik ama çok yavaş motor ilerde acilirmi yada kaç saatte açılır bir sorum daha var traktöre pompa ayarı yapıp gücünü artira biliyomiyuz verim alabilirsiniz yada sorun olurmu bunuda bi açıklığa kavuşturalim lütfen şimdiden teşekkür ederim
toprak yapınız nasıl bilmiyorum da normalde bizde 2 nin 2 si ile süürm yapıyoruz pullukta. Toprak sert ve rampa olunca ancak. ama düz yerde 2 nin 3 ü ile sürüm yapılır

Ne biliyim internette 5li12 li takiyoz diyilar arazi şartlarında iyi düz ama ilk on saatte deneme yapmıştık şimdi 110 saate grlidi bakımında yaptırdık çekiş artarmi

batu89 link=topic=62261.msg1025282#msg1025282 date=1444144712' Alıntı:
Ne biliyim internette 5li12 li takiyoz diyilar arazi şartlarında iyi düz ama ilk on saatte deneme yapmıştık şimdi 110 saate grlidi bakımında yaptırdık çekiş artarmi
ilk bakımla çekiş artmaz evvela bi 400 saati doldurun o zaman pompa ayarı yapılacak orada isteğiniz üzerine çekişi arttırabilirler tabi yakıtta artar
2nin2si normaldir aslında 2ni3ü için 90lık lazım