nh td100d alpler dönerli 5li 12inç deneme

nh td100 alpler donerli 5li 12'
traktörüde pulluğuda yeni aldığımız için çok iyi ayar yapamadık açıkcası ama bence ikiside çok iyi new holland dekarda 1 litre yaktı daha 70 saatlik motor tabi toprağımız sert toprak değil bence yakıtıda çok iyi herkese iyi seyirler...

Ynt: nh td100d alpler dönerli 5li 12inç deneme

teşekkür ederim aydın toprakları toprak sert değil dedim ama kumsalda değil toprakta tam tavında değildi daha bu tarla biraz hevesime kurban gitti bian önce deneyeyim diye biraz yaş işledim burda 1.75 lt yaktı mesela

arcltf link=topic=54782.msg581271#msg581271 date=1334571822' Alıntı:
teşekkür ederim evet kademe vitesi 2 hız vitesi 3 te 14-15 gaz sürekli fazla zorlanmadı motor
Motorunuz İlk 50 Saati Geçmiş Artık Bundan Sonra Biraz Gazlı Kullanın Bence, Şöyle 18, 19 Gaz Filan Verilmeli...

50 saati geçtide 50 saatlik servis bakımı yapılmadı o yüzden fazla gaz vermedim 5 saatlik bi işi daha var sürülecek sonra götürcem servise yağ parası el yakıyo malum

dönerlimi sizin taktığınız pulluk normalmi?valla inanmazsan buyur gel tabi 1 litre yaktığı yerde oluyo 2ye yakın yaktığıda oluyo tüm işler bitsin alınan mazota göre tekrar bi yorumda bulunurum ortalama yakıt olarak

ah şu dönerli pulluklar yokmu hidroliklerin baş belası.nasılda gıcırtıyor kollar yaw :)
hayırlı olsun ikiside.yalnız bana sürdüğün vites yavaş geldi.seri 1 ile 9-20 gaz arası versen daha güzel bi sürüm olcak.

arcltf link=topic=54782.msg581281#msg581281 date=1334572809' Alıntı:
dönerlimi sizin taktığınız pulluk normalmi?valla inanmazsan buyur gel tabi 1 litre yaktığı yerde oluyo 2ye yakın yaktığıda oluyo tüm işler bitsin alınan mazota göre tekrar bi yorumda bulunurum ortalama yakıt olarak

ALPLERİN NORMAL 5 Lİ 14 İNÇ

DÖNERLİDE PAHALI OLDUĞU İÇİN ALMADIK

dönerli olduğu için ağır geliyo o yüzden normalden daha küçük pulluk öneriyorlar ömer kardeşim. cihan bey dediğiniz doğru valla dönerliler canına okuyo kolların iyiki yol pozisyonu var pulluğun yoksa koparıp atcak ilk kaldırırken motoru şahlandırcak diye epey bi tırstım ama yapacak bişey yok çok pratik ve ekonomik bi teknoloji:) valla seneye onuda deneriz bi yeni olduğundan kıyamıyorum daha:D

arcltf link=topic=54782.msg581288#msg581288 date=1334573161' Alıntı:
dönerli olduğu için ağır geliyo o yüzden normalden daha küçük pulluk öneriyorlar ömer kardeşim. cihan bey dediğiniz doğru valla dönerliler canına okuyo kolların iyiki yol pozisyonu var pulluğun yoksa koparıp atcak ilk kaldırırken motoru şahlandırcak diye epey bi tırstım ama yapacak bişey yok çok pratik ve ekonomik bi teknoloji:) valla seneye onuda deneriz bi yeni olduğundan kıyamıyorum daha:D
yeniyken deneyin olmaz bişi :) bendede aydın pulluğun 5 li 11 noya ayarlı dönerlisi var bu yıl aldık daha tam randımanlı kullanamadık.yerler tavlanınca sürüm yapacaz bakalım.

arcltf link=topic=54782.msg581288#msg581288 date=1334573161' Alıntı:

BEN DÖNERLİYİ DENEDİM İYİ GELİYOR AMA MADDİ DURUMDAN BİRAZ UZAK NORMAL PULLUKDA İYİ İŞİMİ GÖRSÜN YETER

ömer kardeş memleket nereydi? valla randımanı aldırmak bi hayli zor son tarlalar hariç hep dalgalı oldu ızgarayla düzeltcez artık yerleri:Daydın pulluğuda gördüm birebir aynısı gibi geldi alplerle ama aydın pulluk hemen teslim edemeyiz deyince alpler aldık..:D