O traktöre okadar para verilirmi ?

arkadaşlar dün bayiyle konuştum erkunt 90 lık için.
benim 2009 TD85 d 4*4 ile takas edeceektik. adam benim traktörün üstüne trink para 35.000 lira istedi bils-*-

değermi bu fiyata arkadaşlar siz olsanız ne yapardınız.

Ynt: O traktöre okadar para verilirmi ?

elindekinin neyi var.tarlayı sürmüyor mu.ekmiyor mu.? 90 lık alınca tarladan mahsülü daha çok mu kaldırcaksın.
ama yok bayileri zengin edeceksiniz
alınca erkuntu kaça satacaksın bir erkunt degil hepsi aynı çok para

bence arkadaşım sen erkuntu falan boşver nh td 85 sana yeter 2. sen erkuntu alıp ta galeriye çekeceğin zaman bak neler olucak şuan 900 sate kadar 2011 erkuntların ilanlarına baktım 49 bn den yukarı çıkan yok senin nh erkunta taşbile çıkartır büyütmek istiyosanda erkunta vereceğin parayı nh tl100 falan ver bence değmez yani . senin traktörün birde 2009 modell daha yeni sayılır 3. yasında galerici farkındasan senden ucuza alıyor.65.74 bn arası gider senin nh

Bak arkadaşım birde massey ferguson traktörlerine bak phontom gold serilerinde turbo interkolır ıpto yüksek tork 540E bağımsız falaln filan ben mf ciyim arkadaş bende şuan 288g var 2008 de aldım şuan piyasası 55 ten aşağı dilll 63 bine zaten ben aldım ve satmama da yükseltmeme de gerek yok çünkü çok memunum önemliolan en iyi işi yapması hakkını vermesi

reklamım olur diye CASE bayisi üstüne 12.000 koy sıfır 90lık verıyım dıyo. malum nh ıle atışıyolar ya o yuzden :)

ademin link=topic=52761.msg545368#msg545368 date=1329948926' Alıntı:
reklamım olur diye CASE bayisi üstüne 12.000 koy sıfır 90lık verıyım dıyo. malum nh ıle atışıyolar ya o yuzden :)
senbosver yenıtraktoruntamıdealde 90nıfalan ıkısıde aynıısı yapacak sana 5 kurus fazla gelır saglayacak deyılya devır parana sahıp cıkma devrı.

Sonbaharda zaten 80.3 erkunt almıştım iyi ikili olmuşlardı. Bunuda değiştirsem dıyodum. öne iki teker lazım o kadar başka kuruş masrafı yok td nın

bence değmez elindeki motor zaten yeni sorunuuda yoksa daha ne eskit motorunu o zaman gidersin alırsın ama şu an senin için erken ben 2004 3085 le takas ettim kıymeti ama benimkinin masrafı vardı biraz birde tekçekerdi o üzden yni