Oyaca Valtra Tanıtım Herg uzunerkardeşler By.MeMo

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=kKumzz3n-Q8[/youtube]
İşte Valtra İşte Gerçek Güç Abey Bu Valtra Çekioo Tarla Ne kadarda taşlı olsa dinlemioo yanee adı var şanı var!

• Beğen
Tepkiler: kubilay 85
: Oyaca Valtra Tanıtım Herg uzunerkardeşler By.MeMo

Güzel paylaşım,sağol.Birşey diyecem,valtracılar olay çıkaracak ama yine de söyliyim...
Ama toz bile çıkmıyo,toprak tavında belli.Vİdeonun başlarındaki tarla kum gibi tarla,bırak da çeksin...

valla bizim buraların normal sürümü buu bencee fazla batırırsak hem taşlıı hemdee gerekyok zaten battıı a85 e diyecek yokk rakipsiz bencee!

ÇağRı link=topic=2893.msg28898#msg28898 date=1208881640' Alıntı:
Güzel paylaşım,sağol.Birşey diyecem,valtracılar olay çıkaracak ama yine de söyliyim...
Ama toz bile çıkmıyo,toprak tavında belli.Vİdeonun başlarındaki tarla kum gibi tarla,bırak da çeksin...
niye olay çıksın çağrı kardeş.. şahsi fikrindir saygı duyarız... video güzel memo sanada sağol ...

okkangal link=topic=2893.msg29018#msg29018 date=1208896411' Alıntı:
niye olay çıksın çağrı kardeş.. şahsi fikrindir saygı duyarız... video güzel memo sanada sağol ...
Okay abi lafım asla senin için değildi,youtubeda arkadaşlar valtra videosunda küfür edecek kadar ileri gitmişlerdi de ondan söyledim...

güzel video paylaşım için saol
yanlız kurt sen nerenin bayisiydin ???
geçen polatlı valtra bayisine gittim valtralara bakcaktım içeri almadılar bende ordan case ayisine geçtim

POYRAZLI SALİH link=topic=2893.msg29301#msg29301 date=1208975240' Alıntı:
güzel video paylaşım için saol
yanlız kurt sen nerenin bayisiydin ???
geçen polatlı valtra bayisine gittim valtralara bakcaktım içeri almadılar bende ordan case ayisine geçtim
kardeçç biz ankara haymanadayızz bizim o bayii ile alakamız yokk biz öyle bi terbiyesizlik yapmayızz yinedee o bayii adına ssenden özürdiliorumm......UZUNERKARDEŞLERR memo@turknette.com yada crazy-insan-17@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsinn!

ya o valtradaki alpler 5 li eger nh nin td 85 ine tak o alplerin 5 li tarlayada götüremez valla artım biz valtranın 85 ile nh nin 85 denk görmüoz valtranın a75 ide yetiyo zaten td85 şunu herkes iyi ögrensin nh parasının mtoru degilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll