Özka mı? Lassa mı?

Traktörün ön lastikleri yenileyeceğim. 12.4 24
Arazi taşlı değil
Hangisini tercih etmeliyim

Sağlamsa lassa
Benim arka lastikler lassa 10 yil oldu daha en ufak catlak yok dişler bitmek üzere
Petlas ve starmax yeni traktorlerde niye hep bu var gecen yil tümosan alirken dedim keske lastikler biraz daha kaliteli olsaydı bayi yerli olsun diye dedidedim lassa alman malı mı sustu kuzenimin newholland da starmax var oda diyo ilk okulda kullandığımız okul silgisi gibi eriyo tarlaya gidip geliyom lastik asiniyo

Petlas ve starmax yeni traktorlerde niye hep bu var gecen yil tümosan alirken dedim keske lastikler biraz daha kaliteli olsaydı bayi yerli olsun diye dedidedim lassa alman malı mı sustu kuzenimin newholland da starmax var oda diyo ilk okulda kullandığımız okul silgisi gibi eriyo tarlaya gidip geliyom lastik asiniyo
Benim önlerde starmax var
2.el olarak almıstim
Taa 300 km gidip afyon cay dan aldım almaz olaydim gerekirse 2 katı para verip kalite almak herzaman iyidir özka petlas starmax benim için pitmiştir artik 5 para etmez

Sağlamsa lassa
Benim arka lastikler lassa 10 yil oldu daha en ufak catlak yok dişler bitmek üzere

Lassa (sabancı holding)
Harika lastik,tam kalite,
Petlas ve starmax ucuz maliyetli(kalitesiz ürünleri)uygun fiyatla traktör markalarına satar, tabi bu firmaların işine gelir,
Sadece satarken,üzerinde lastik olsun diye takılmış lastiklerdir.

Lassa (sabancı holding)
Harika lastik,tam kalite,
Petlas ve starmax ucuz maliyetli(kalitesiz ürünleri)uygun fiyatla traktör markalarına satar, tabi bu firmaların işine gelir,
Sadece satarken,üzerinde lastik olsun diye takılmış lastiklerdir.
Aynen öyle yusuf abi bide fabrikalar anlaşmalı piyasadan cok ucuzada aliyodur

Bende Petlas var dişler yarı yanaklar hep çatlak. Mecbur içeriye iç lastik taktık öyle kullanıyoruz. Ne kadar idare eder bilmem. Allah bi daha aldırmasın
Bizde zamanında çatlaklara get koyuyorduk, çatlaklar açılınca get koymakta para etmiyor, şamirel çatlaktan pörtlüyor.
Dikine çatlak fazla açılmadan dikiş yaptırmak daha faydalı oluyor.