• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Pancar pompa kece-bilya sorunu

Eskiden kullandigimiz 9 luk solak,17 lik lombardinde kullandigimiz pancar pompanin ustune kuyu icin aldigimiz 11.5 luk solagin pompasida kece-bilya bozdu artik kronikleşir.daha oncede bir konu acmistim ama saglam bir cozüm bulamadik.etrafimizdaki tum pancar pompalar ayni durumda.sanirim evde 50 kadar bilya 20 kadar mil var.hurda4064040641

Eskiden kullandigimiz 9 luk solak,17 lik lombardinde kullandigimiz pancar pompanin ustune kuyu icin aldigimiz 11.5 luk solagin pompasida kece-bilya bozdu artik kronikleşir.daha oncede bir konu acmistim ama saglam bir cozüm bulamadik.etrafimizdaki tum pancar pompalar ayni durumda.sanirim evde 50 kadar bilya 20 kadar mil var.hurdaEkli dosyayı görüntüle 40640Ekli dosyayı görüntüle 40641
Geçmiş olsun, benim kullanmışlıgim yokta.degisik marka keçe ,rulman kullandınız mı,daha kaliteli ithal ürün ?

Bizde eskiden çok kullandık ama öyle çok aşırı bi arızası olmamıştı bizdeki yağmur pompaydı şimdi salmastrali tip pompaya geçtik rahatladık şükür

Üst Alt