Pancar söküm makinesi ve traktör

Hayırlı ramazanlar herkeze elimizde 2006 model pancar söküm makinesi ve 95 model 70-56 var makine ve traktörü değistirmeyi düşünüyoruz 2 tonluk ve 4 tonluk harmaklar arasında kaldık bunların arasında ne gibi farklar var 2 tonluk alırsak 70 ve 80 66 veya tek çeker td75 4 tonluk pro alırsak cift çeker traktör hantalmi kalir manevrada aklımizda td 85 var tek çeker 85 td ufak mi olur proya kararsız kaldik yardımci olur musunuz

Abi bizim bu tarafta harmaktan başka makine yok barış hiç görmedim dökme yapıyormu
Benimde fikrim yok, Ramazandan önce yapılan Polatlı'da yapılan tarım fuarını izlerken orada görmüştüm, isterseniz (0312) 623 20 21 bu numaradan arayıp teknik bilgi alabilirsiniz. Kullanan müşterileriyle irtibat kurmanızı da sağlarlarsa onlardan makineyle ilgili geri bildirim de alabilirsiniz.

Benimde fikrim yok, Ramazandan önce yapılan Polatlı'da yapılan tarım fuarını izlerken orada görmüştüm, isterseniz (0312) 623 20 21 bu numaradan arayıp teknik bilgi alabilirsiniz. Kullanan müşterileriyle irtibat kurmanızı da sağlarlarsa onlardan makineyle ilgili geri bildirim de alabilirsiniz.
Abi ben makine harmak düşünuyorumda hangisini alırsam avantajlı olurum traktör tek çeker ufakmi gelir cift ceker hantalmi kalir onun dusuncesi var

Abi sence tek çeker td 75 85 veya 80 66 ile çekermiyiz a 85 nasıl dönüşlerde sıkınti yaşıyormuydun
Makine tam kapasite 8 ton oluyor bizim dekar çok çamur kar hepsinin altında sokuyoruz pancarı 4*4 şart makinana şartsız olunca kolay makinadanda dönüyor
IMG_20181116_115523.jpg
IMG_20181116_115718.jpg