parti 2 kralı ve damberli yıkama

arabayı boşaltım ve yıkama ya geldım ovanın ortasında çesme ve tanker var ılaclama sırasında geln doldurup gıdıo eve gıdıp su doldurmak derdı yok kımıde araba vs yıkıo

Ynt: parti 2 kralı ve damberli yıkama

İyiymiş tanker işi,bizim burda olsa zeki adamlar gelir su doldurur giderler.Beleş buldular ya,adam motorunu evinde yıkamaz getirir burda yıkar.Sebze yıkar,meyve yıkar.

@mustafa evet gıcır gıcır oldu tazıklı su harıka yapıyor
@çagrı bunlar uyanık gecınen cınslerden galıba cagrı su parası sızde cok pahalı galıba :D :Dunutmadan tsk yorularınız ıcın

Su beleş bile olsa orda tanker doluysa millet gelir ordan işini görür.Bizim çeşme var yolun kıyısında,yazın giderini temizlemekten bıktım.Salatalık,sebze,ot çöpten geçilmiyo.Zaten böyle devam etsinler telin içine alacam çeşmeyi.Hayırına çeşme yapıyoruz,sonra bir de sıkıntısını çekiyoruz.

ÇağRı link=topic=4259.msg43993#msg43993 date=1212589320' Alıntı:
Su beleş bile olsa orda tanker doluysa millet gelir ordan işini görür.Bizim çeşme var yolun kıyısında,yazın giderini temizlemekten bıktım.Salatalık,sebze,ot çöpten geçilmiyo.Zaten böyle devam etsinler telin içine alacam çeşmeyi.Hayırına çeşme yapıyoruz,sonra bir de sıkıntısını çekiyoruz.
kendını bılmeyen bırsuru ınsan var haklısın kardesım

Güzel resimler ağır abi.Tankeri iyi düşünmüşler.Peki onun suyu nereden geliyor?
Bizim de bir çeşmemiz var.Dedem çatak içine yaptırmış.Gelen geçen toprak dökmüş.Bir de toprak ıslanınca çamurdan girilmiyor.

b.ozyurt link=topic=4259.msg44174#msg44174 date=1212600904' Alıntı:
Güzel resimler ağır abi.Tankeri iyi düşünmüşler.Peki onun suyu nereden geliyor?
Bizim de bir çeşmemiz var.Dedem çatak içine yaptırmış.Gelen geçen toprak dökmüş.Bir de toprak ıslanınca çamurdan girilmiyor.
tankerın suyu kendı su şebekemızden gelıyor kardesım