Petlas Traktör lastikeri kaltitesiz mi?

Ynt: Petlas Traktör lastikeri kaltitesiz mi?

ceya023 link=topic=43802.msg406039#msg406039 date=1306186026' Alıntı:
benim eski erkuntlarımda petlas vardı hiç bi sorun yaşamadım güzel lastiklerdi.. şuan kubota da da petlasın radiali var yeni kullanıyoruz... same de prelli vardı orjinalinde bozuk çıktı ne bayi nede satıcı degiştirmedi sıfırladı lastikleri hemen 2 yıl ancak gitti bu yıl onada petlas taktık.. prelliyi hiç tavsiye etmiyorum... petlas,lassa.michelin ve continental güzel lastikler sertlikleri farklı bölgenize hangisi uyarsa artık.....
Aynn bizde aldık enişteler fln belki 5 çift pirelli aldık hepimizin ya çatladı yarıldı deofrme oldu yazık prelliye walla kalite 0 arkadaş.. yarım lastikleri attık yarılmadan dolyı.. good year- michelin ve yeni erkunte petlas war bi sıkıntı yok..

nhde good year var ön lastik kaç defa patladı köyden birisinin td80 de aynı şekilde çok patladı
öncden fıatta lassa vardı 10 sene kullandık dahada 3 4 sene giderdi 1 yada 2 defa patladılar saattık
nhnin üzerinde gelen good year lar kalitesiz bence ama sonradan takılanları bilmem
bence
1. olarak lassa
2. mıchelin
geçen sene lastik patladı romorkun eskimişdi iyi dayanmıştı ama lastiğine dikkat etmedim yeni aldık özka marka şimdilik iyi patlamadı 1 senedir :D

satocan58 link=topic=43802.msg405959#msg405959 date=1306180466' Alıntı:
VAlla ali gardas petlas kötüde, bizim goodyear iyimi sanki.))) daha 1 yil olmadi ön sag yariya indi. Ugrasip duruyoz degistirebilmek icin, googyear bayiisi kivirip duruyo..
hacı senin traktörün rot ayarı bozuktur 1 yılda yarıya iniyorsa birde lastiklerin ikiside değilde teki aşınmışsa kesin rot ayarı bozuktur . Benden söylemesi git bir ölçtür . büyük ihtimalle içe kavruktur teker ...

Kalitesiz lastik,üretim hataları oluyor belli bir standartları yok.Bir sene lastik işi yaptım,isuzu ya lastik verdim,bir hafta sora dişlerinin arası çatladı,firmayla görüştüm,'sen kendinden tak biz sana yenisini yollarız'dediler.elimde vardı yenisini taktım,oda aynı sorunla tekrar geri geldi.onuda geri alıp.çıkma lastikle müşteriyi yolladık.bölge sorumlusu geldi,inceledi,fabrika hatası bu serilerde sorun oldu dediler....yenisini istemedim.para iadesi istedim.(elimde evrakları duruyor)
Elimde traktör grubuda lastikte vardı,müşteri petlas dışında diğer markaları soruyordu.Petlaslar elimde kaldı ,ancak dükkanı devrederken satabildim.
Petlas binek grubundan traktöre kadar,hep sert lastik ,kemik gibi.....tabi çok sert olunca ,esnemede olmuyor,çatlama meydana gelebiliyor.
Bence müşteride oluşan kalitesiz imajını,ingilizce starmax isim koyup aşmaya çalışıyorlar.
İsme değilde kaliteye yatırm yapmaları lazım,Devlet özlleştirdi,kombassan aldı.yeni makineleri gümrükten sokamadı.O da lastik tüccarı abdülkadir özcana sattı,yine kalite ve yatırım yok.
Kullanıp memnun olan sorun çıkarmayan vardır ama diğer yerlilere göre sorun çıkarma ihtimali daha fazladır,kalite bakımndan düşüktür. yeni lastik alacaklar ,birazdaha fark verip,kalite standartı oturmuş markalar alırsa daha iyi olur.

Sayın Çiftci Dostlarımız,
Forumunuza [size=18pt]Özka Lastik [/size] olarak katılmak istedik.
Gördüğümüz kadarıyla [size=18pt]Özka Lastik'in [/size] Traktör lastiği de ürettiği hakkında çok fazla bilgi sahibi değilsiniz.
Hepinizi http://www.ozkalastik.com internet adresimize ziyarete veya mümkünse Kocaeli' deki üretim tesislerimize davet ediyoruz.
İlginiz için şimdiden hepinize teşekkür ederiz.

uzun sürdir kullnıyorum sorun yok.takside romork da traktörde şimdilik sorun yok.pirelli yaramaz.çok çektim ondan briston aldım arabaya yan bagları kopmuş 2 yıl oldu taksidi bitmeden şimdi önlere godyear aldım.arklarda degişecek petlas alacagım.good,yere mecbur kaldım.almaya.aldım ama balans yapıyor.hoşuma gitmedi.

bence en iyileri mıchelin good year lassa birde yeni bi lastik çıkmış ama traktor lastigi uretiyolarmı bilmiyorum üretiyolarsa çok kaliteli bi lastik yokohama michelinden bile iyi diyebilirim binek aravlara takılan lastikleri ok-*-s

ozka link=topic=43802.msg406140#msg406140 date=1306222602' Alıntı:
Gördüğümüz kadarıyla [size=18pt]Özka Lastik'in [/size] Traktör lastiği de ürettiği hakkında çok fazla bilgi sahibi değilsiniz.
Hepinizi http://www.ozkalastik.com internet adresimize ziyarete veya mümkünse Kocaeli' deki üretim tesislerimize davet ediyoruz.
Biz pirellilerden sorundan sonra çekerlere goodyear ve lassa aldık romorklara ise 14 katmı neymiş babamlar daha iyi biliyor sizin özka lastiklerden aldık sanki biraz yumuşak kıvamda ama çok kullanışlı diyebilirim.. şuan 4 romorkta fln aynı lastiklerden kullanılıyor herkes memnun :)
bu arada hoş geldiniz.. anlş-*s tşkler..

ozka link=topic=43802.msg406140#msg406140 date=1306222602' Alıntı:
biz knk25 yada knk 26 yı kullanıyoruz ama knk 26 ya daha çok benziyo romorktaki

pırellı kullanıyorum, 135 e kendimiz aldık, 266g fabrikanın taktıgı lastik, 135 6 sene olcak az kaldı 1 sene anca gider, 66g 1900 saatte lastikleri az kaldı sert oldugu için yere güzel yapışşmıyor, patiye kaçırıyor.
continental kaliteli gibime geliyor, birde bunu denicem

97 model mf 265 var üzerinde lassa var daha orjinal lastikleri önlerde lassa idi bu yıl değiştirdim petlas taktım bakalım ne kadar dayanacak ama lassa dan şaşmayın derim belki biraz pahalı ama değer olduğuna inanıyorum